SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48052884

ZFP Lysík s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Čadca · od 2015
IČO
48052884
DIČ
2120003017
Sídlo
SNP 740/50, 022 04 Čadca
firmy v okolí

KonateľMiroslav Lysík

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ZFP Lysík s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Čadca, v registri od 12. 2. 2015. Vo vedení firmy: Miroslav Lysík. V roku 2025 mala firma tržby 131 tis. € (−10,7 %) a zisk 28 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2624. z 11 432 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
131 tis. €
Za rok
−11 %
Od 2016
−6 %
0100 tis.200 tis.2016—2017−3 %2018+40 %2019+4 %2020−31 %2021−60 %2022+154 %2023−55 %2024+135 %2025−11 %
  • Priemerný rast ročne
    −0,7 %
  • Najlepší rok
    2022, +154 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    21,6 %
    +0,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    30,7 %
    −17,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    27,9 %
    −14,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    9,1 %
    −3,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby131 208 €146 850 €62 503 €138 372 €54 467 €134 634 €196 298 €189 275 €135 090 €139 392 €—
Výsledok hospodárenia28 307 €30 675 €433 €−2 228 €4 662 €11 728 €−1 884 €4 441 €3 950 €3 478 €1 845 €
Aktíva spolu101 566 €72 967 €36 279 €77 897 €47 201 €66 241 €82 439 €115 616 €100 855 €47 527 €42 772 €
Vlastné imanie92 291 €63 984 €33 309 €32 876 €35 104 €30 442 €16 830 €18 714 €14 273 €10 323 €6 845 €
Podané26. 6. 202630. 6. 202529. 6. 202430. 6. 202328. 2. 202328. 2. 20231. 11. 20201. 7. 201929. 6. 20186. 3. 201829. 6. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2624. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
8 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120003017
platiteľ od 6. 6. 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
SNP 740/50, 022 04 Čadca
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 2. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 63328/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Čadca.

Predmet činnosti

26 zapísaných činností

  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2015
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2015
  • Výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 2015
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2015
  • Skladovanieod 2015
  • Čistiace a upratovacie službyod 2015
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2015
  • Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
4 zmluvy
spolu 400 tis. € · posledná 7. 1. 2022
Eurofondy
1 projekt
zazmluvnené 200 tis. € · posledný 11. 9. 2019

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252624. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 26. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 6. 2025Registrácia za platiteľa DPHSK2120003017
  3. 22. 12. 2023Výmaz konečného užívateľa výhodMiroslav Lysík
  4. 20. 8. 2019Zápis konečného užívateľa výhodMiroslav Lysík
  5. 12. 2. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48052884

ZFP Lysík s.r.o. – tržby 131 tis. € – IČO 48052884