SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48054992

Tarmex, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Tvrdošín · od 2015
IČO
48054992
DIČ
2120048062
Sídlo
Vojtaššákova 578/71, 027 44 Tvrdošín
firmy v okolí

KonateľIng. Pavol Taraj+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Tarmex, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Tvrdošín, v registri od 19. 3. 2015. Vo vedení firmy: Pavol Taraj a Michal Taraj. V roku 2025 mala firma tržby 219 tis. € (+13,9 %) a zisk 24 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať770. z 3 141 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
219 tis. €
Za rok
+14 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2015—2016—2017—2018+52 %2019+11 %2020+34 %2021+0 %2022+25 %2023+0 %2024+7 %2025+14 %
  • Najlepší rok
    2018, +52 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    11,0 %
    +6,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    22,7 %
    +13,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    15,1 %
    +7,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    33,5 %
    +8,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby218 870 €192 111 €180 213 €179 574 €143 732 €143 208 €106 500 €95 676 €62 927 €0 €0 €
Výsledok hospodárenia24 104 €7 857 €9 122 €7 907 €3 480 €15 449 €3 086 €1 214 €1 044 €−4 922 €−5 302 €
Aktíva spolu159 408 €108 697 €118 194 €119 952 €115 712 €112 242 €65 973 €80 997 €81 744 €44 577 €1 222 €
Vlastné imanie106 068 €81 964 €74 107 €64 986 €57 038 €53 559 €38 120 €45 033 €43 819 €−5 224 €−302 €
Podané26. 3. 20269. 4. 202528. 3. 202428. 3. 202310. 3. 202219. 3. 202119. 2. 202028. 2. 201928. 2. 20196. 3. 201730. 3. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
770. z 3 141 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120048062
platiteľ od 20. 7. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Vojtaššákova 578/71, 027 44 Tvrdošín
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 3. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 63495/L
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46190 Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Tvrdošín.

Predmet činnosti

2 zapísané činnosti

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2015
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 6 tis. € · posledná 22. 6. 2017

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025770. z 3 141
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 26. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 7. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2120048062
  3. 19. 3. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48054992

Tarmex, s. r. o. – tržby 219 tis. € – IČO 48054992