SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48058467

Danter brány s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Dunajská Streda · od 2015
IČO
48058467
DIČ
2120041330
Sídlo
Bratislavská cesta 5608, 929 01 Dunajská Streda
firmy v okolí

KonateľJozef Danter

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Danter brány s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dunajská Streda, v registri od 19. 2. 2015. Vo vedení firmy: Jozef Danter. V roku 2025 mala firma tržby 833 tis. € (+8,3 %) a zisk 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať13. z 33 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
833 tis. €
Za rok
+8 %
Od 2015
+305 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2015—2016+55 %2017+114 %2018−11 %2019+13 %2020+18 %2021+23 %2022+10 %2023−13 %2024−20 %2025+8 %
  • Priemerný rast ročne
    +15,0 %
  • Najlepší rok
    2017, +114 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,6 %
    +0,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    2,0 %
    +1,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,9 %
    +0,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    56,2 %
    +4,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby833 427 €769 530 €957 061 €1 105 002 €1 001 407 €811 728 €686 977 €608 014 €682 951 €319 829 €205 900 €
Výsledok hospodárenia5 242 €1 017 €22 754 €42 677 €27 287 €10 815 €5 733 €16 256 €19 125 €3 554 €3 487 €
Aktíva spolu600 694 €537 993 €539 956 €441 242 €383 935 €331 200 €313 919 €307 469 €314 748 €475 617 €164 234 €
Vlastné imanie262 949 €257 708 €256 692 €233 937 €191 259 €163 972 €153 156 €47 423 €31 166 €12 041 €3 487 €
Podané22. 6. 202618. 6. 202526. 6. 202428. 6. 202321. 6. 202223. 6. 20212. 7. 202025. 6. 201928. 6. 201830. 6. 201721. 6. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
13. z 33 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120041330
platiteľ od 1. 7. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bratislavská cesta 5608, 929 01 Dunajská Streda
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 2. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 35444/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
25120 Výroba kovových dverí a okien
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Dunajská Streda.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2015
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2015
  • Reklamné a marketingové službyod 2015
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výrobyod 2015
  • Inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätieod 2015
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2015
  • Montáž, rekonštrukcia a údržba garážových a priemyselných brán s elektrickým pohonomod 2015
  • Opracovanie kovu jednoduchým spôsobomod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba kovových dverí a okien — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 31 tis. € · posledná 14. 3. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 25120), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202513. z 33
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba kovových dverí a okien).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

5 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 22. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 22. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 12. 2020Výmaz konečného užívateľa výhodJozef Danter
  3. 1. 7. 2017Zápis konečného užívateľa výhodJozef Danter
  4. 1. 7. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2120041330
  5. 19. 2. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba kovových dverí a okien s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48058467

Danter brány s.r.o. – tržby 833 tis. € – IČO 48058467