SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48059528

Benefit Systems Slovakia s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2015
IČO
48059528
DIČ
2120056400
Sídlo
Prievozská 14, 821 09 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľJuraj Kosáč+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Benefit Systems Slovakia s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 7. 3. 2015. Vo vedení firmy: Juraj Kosáč, Marcel Held a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 38,5 mil. € (+51,9 %) a zisk 3,4 mil. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2. z 4 183 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
38,5 mil. €
Za rok
+52 %
Od 2015
+194474 %
020 mil.40 mil.2015—2016×13,82017×4,52018+205 %2019+102 %2020−22 %2021−25 %2022+135 %2023+83 %2024+33 %2025+52 %
  • Najlepší rok
    2016, ×13,8

Ukazovatele 2025

  • Marža
    8,7 %
    +0,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    67,6 %
    −21,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    32,7 %
    +7,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    51,6 %
    −20,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby38 523 749 €25 362 354 €19 055 148 €10 418 503 €4 435 857 €5 894 545 €7 601 033 €3 761 674 €1 233 891 €273 784 €19 799 €
Výsledok hospodárenia3 350 366 €2 062 405 €1 709 845 €−686 101 €−768 005 €−156 239 €−193 638 €−103 886 €−389 148 €−275 089 €−143 598 €
Aktíva spolu10 250 983 €8 186 457 €3 393 964 €1 903 024 €783 170 €851 228 €1 182 660 €573 514 €249 826 €45 235 €28 746 €
Vlastné imanie4 958 781 €2 319 062 €−1 043 343 €−2 753 188 €−2 067 086 €−1 299 081 €−1 097 207 €−904 069 €−800 184 €−411 686 €−138 098 €
Podané16. 6. 202617. 6. 202521. 3. 202427. 3. 202329. 3. 202223. 6. 202131. 3. 20201. 4. 201927. 3. 201818. 3. 201722. 3. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2. z 4 183 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
1,1 mil. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120056400
platiteľ od 8. 6. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

10 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Prievozská 14, 821 09 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 3. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 102826/B
Veľkosť
100 – 149 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
8299 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2015
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2015
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2015
  • Prevádzkovanie športových zariadeníod 2015
  • Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2015
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2015
  • Počítačové službyod 2015
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
831 zmlúv
spolu 2,3 mil. € · posledná 12. 10. 2026

Posledné zmluvy

  • Obec KecerovceZmluva o poskytovaní služieb—12. 10. 2026
  • Základná škola, Pavla Horova 16, BratislavaZmluva o poskytovaní služieb—7. 10. 2026
  • Základná škola s mat. školou Jeséniovamultisport karty—6. 10. 2026
  • Základná škola, Školská 257, Dunajská LužnáZMLUVA O POSKYTOVANÍ SLUŽIEB - Program MultiSport—5. 10. 2026
  • Agentúra štátom podporovaného nájomného bývaniaZmluva o poskytovaní služieb—5. 10. 2026
  • Inštitút nukleárnej a molekulárnej medicíny KošiceZMLUVA O POSKYTOVANÍ SLUŽIEB—5. 10. 2026
  • Bilingválne slovensko-španielske gymnáziumZmluva o poskytovaní služieb—3. 10. 2026
  • ZŠ Dolná TižinaZmluva o poskytovaní služieb - Program MultiSport—1. 10. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 8299), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252. z 4 183
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

30 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 30.

História zmien

Posledná zmena 16. 6. 2026 · 15 záznamov

  1. 16. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 5. 1. 2026Zápis konečného užívateľa výhodMarcel Held
  3. 4. 1. 2026Výmaz konečného užívateľa výhodMarcel Held
  4. 8. 3. 2025Zápis konečného užívateľa výhodAdam Zmajkovič
  5. 8. 3. 2025Zápis konečného užívateľa výhodJuraj Kosáč
  6. 8. 3. 2025Zápis konečného užívateľa výhodMarcel Held
  7. 1. 1. 2025Nový člen vedeniaAdam Zmajkovič, konateľ
  8. 1. 10. 2022Presun sídlaPrievozská 14 Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Ružová dolina 6 Bratislava - mestská časť Ružinov
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48059528

Benefit Systems Slovakia s.r.o. – tržby 38,5 mil. € – IČO 48059528