SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48061859

develogics k. s.

AktívnaKomanditná spoločnosť · Bratislava · od 2015
IČO
48061859
DIČ
2120034400
Sídlo
Gogoľova 18, 851 01 Bratislava
firmy v okolí

Štatutárny orgán štatutára, ktorým je právnická osobaKatarína Lovásová+ 3 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

develogics k. s. je komanditná spoločnosť so sídlom v obci Bratislava, v registri od 13. 3. 2015. Vo vedení firmy: Katarína Lovásová, Juraj Lovás a 2 ďalšie osoby. V roku 2025 mala firma tržby 3,7 mil. € (+7,8 %) a zisk 584 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať50. z 2 205 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
3,7 mil. €
Za rok
+8 %
Od 2015
+1205 %
02 mil.4 mil.2015—2016+120 %2017+47 %2018+11 %2019+78 %2021+20 %2022+20 %2023+22 %2024+9 %2025+8 %
  • Priemerný rast ročne
    +29,3 %
  • Najlepší rok
    2016, +120 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    15,7 %
    +0,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    51,4 %
    −3,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    41,6 %
    −3,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    19,1 %
    +0,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby3 724 149 €3 456 240 €3 172 742 €2 604 043 €2 178 611 €—1 811 341 €1 020 202 €922 965 €627 692 €285 405 €
Výsledok hospodárenia584 019 €521 401 €443 554 €314 006 €325 651 €126 503 €398 907 €48 314 €40 385 €31 990 €−1 411 €
Aktíva spolu1 405 268 €1 171 119 €1 043 997 €884 086 €908 965 €551 947 €674 101 €214 517 €194 705 €144 392 €49 928 €
Vlastné imanie1 136 820 €949 801 €828 399 €684 844 €570 839 €445 187 €518 685 €119 777 €71 462 €31 078 €−911 €
Podané26. 6. 202627. 6. 202528. 6. 202428. 6. 202330. 6. 202229. 6. 202125. 6. 202029. 3. 201921. 6. 201813. 6. 201714. 3. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
50. z 2 205 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120034400
platiteľ od 23. 3. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Gogoľova 18, 851 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Komanditná spoločnosť
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 3. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sr, vložka 1529/B
Základné imanie
500 €
Veľkosť
25 – 49 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
62090 Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2015
  • Vydavateľská činnosťod 2015
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2015
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2015
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2015
  • Reklamné a marketingové službyod 2015
  • Administratívne službyod 2015
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 20. 2. 2025

Posledné zmluvy

  • Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO)Zmluva o spolupráci a poskytnutí pomoci—20. 2. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62090), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202550. z 2 205
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

50 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 50.

História zmien

Posledná zmena 26. 6. 2026 · 2 záznamy

  1. 26. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 3. 2015Vznik firmyKomanditná spoločnosť
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48061859

develogics k. s. – tržby 3,7 mil. € – IČO 48061859