SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48064394

RCP montage s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2015

predtým Dome s.r.o.

IČO
48064394
DIČ
2120045774
Sídlo
Košická 52/A, 821 08 Bratislava
firmy v okolí

KonateľRamona Corina Plošinjak

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

RCP montage s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 8. 4. 2015. Vo vedení firmy: Ramona Corina Plošinjak. V roku 2021 mala firma tržby 246 tis. € (+58,2 %) a zisk 28 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať24. z 150 v odvetví
2/4

Pozor: 2 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2021
246 tis. €
Za rok
+58 %
Od 2015
+29 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2015—2016+131 %2019−42 %2020−40 %2021+58 %
  • Priemerný rast ročne
    +4,3 %
  • Najlepší rok
    2016, +131 %

Ukazovatele 2021

  • Marža
    11,5 %
    −21,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    27,4 %
    −40,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    20,3 %
    −22,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    25,9 %
    −11,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20212020201920162015
Tržby245 544 €155 207 €257 243 €441 270 €190 787 €
Výsledok hospodárenia28 199 €50 755 €2 211 €36 738 €−92 031 €
Aktíva spolu138 791 €119 662 €60 022 €441 931 €5 494 €
Vlastné imanie102 898 €74 700 €23 945 €−50 293 €−87 031 €
Podané28. 6. 202224. 6. 202131. 10. 202030. 6. 201730. 6. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
24. z 150 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
IČ DPH
SK2120045774
platiteľ od 22. 6. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Košická 52/A, 821 08 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 4. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 103392/B
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Dome s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

19 zapísaných činností

  • Prenájom hnuteľných vecíod 2015
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2015
  • Reklamné a marketingové službyod 2015
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2015
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2015
  • Administratívne službyod 2015
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2015
  • Vydavateľská činnosťod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202124. z 150
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2021 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

38 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 38.

História zmien

Posledná zmena 28. 6. 2022 · 5 záznamov

  1. 28. 6. 2022Podaná účtovná závierkaza rok 2021
  2. 22. 6. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2120045774
  3. 5. 5. 2015Zmena obchodného menaRCP montage s. r. o.predtým Dome s.r.o.
  4. 5. 5. 2015Presun sídlaKošická 52/A Bratislavapredtým Tallerova 4 Bratislava
  5. 8. 4. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48064394

RCP montage s. r. o. – tržby 246 tis. € – IČO 48064394