SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48066567

BIO nákupy s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2015
IČO
48066567
DIČ
2120039999
Sídlo
Karpatské námestie 7770/10A, 831 06 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Dalibor Uličný

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BIO nákupy s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 25. 3. 2015. Vo vedení firmy: Dalibor Uličný. V roku 2025 mala firma tržby 861 tis. € (+51,7 %) a zisk 37 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať78. z 733 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
861 tis. €
Za rok
+52 %
0500 tis.1 mil.2015—2016+224 %2017+32 %2018+85 %2019+61 %2020+209 %2021+76 %2022+35 %2023+1 %2024+24 %2025+52 %
  • Najlepší rok
    2016, +224 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,3 %
    −1,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    30,2 %
    −7,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    11,2 %
    −3,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    62,9 %
    +0,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby860 782 €567 286 €456 944 €454 364 €337 289 €191 763 €62 136 €38 525 €20 826 €15 744 €4 859 €
Výsledok hospodárenia37 407 €32 669 €16 419 €7 336 €22 926 €37 705 €−4 061 €−9 847 €−8 443 €−6 778 €−2 511 €
Aktíva spolu333 776 €227 578 €130 227 €90 143 €67 775 €26 758 €13 512 €10 739 €11 488 €9 031 €12 957 €
Vlastné imanie123 839 €86 372 €45 163 €28 744 €33 991 €11 065 €−26 640 €−22 579 €−12 732 €−4 289 €2 489 €
Podané30. 6. 202630. 6. 202528. 3. 202431. 3. 202325. 6. 202229. 6. 202128. 10. 202028. 3. 201928. 6. 201826. 6. 201730. 3. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
78. z 733 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
10 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120039999
platiteľ od 1. 7. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Karpatské námestie 7770/10A, 831 06 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
25. 3. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 103162/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
52100 Skladovanie a uskladňovanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2015
  • Vydavateľská činnosťod 2015
  • Reklamné a marketingové službyod 2015
  • Administratívne službyod 2015
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2015
  • Počítačové službyod 2015
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2015
  • Donášková službaod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Skladovanie a uskladňovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 6 tis. € · posledná 30. 10. 2024

Posledné zmluvy

  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová VesDohoda - Právo na prvé zamestnanie6 tis. €30. 10. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 52100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202578. z 733
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (skladovanie a uskladňovanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

14 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 14.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 7. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2120039999
  3. 25. 3. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia skladovanie a uskladňovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48066567

BIO nákupy s. r. o. – tržby 861 tis. € – IČO 48066567