SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48067229

KAFI s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Smižany · od 2015
IČO
48067229
DIČ
2120065024
Sídlo
Hollého 1002/18, 053 11 Smižany
firmy v okolí

KonateľMatúš Findura

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KAFI s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Smižany, v registri od 27. 2. 2015. Vo vedení firmy: Matúš Findura. V roku 2025 mala firma stratu 343 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2025
−343 €
Za rok
strata
−1 tis.01 tis.2 tis.2015—2016−9 %2017+71 %2018−39 %2019strata2020—2021—2022—2023—2024strata2025strata
  • Stratové roky
    3 z 11
  • Najlepší rok
    2017, +71 %
  • Najslabší rok
    2025, strata 343 €
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby———————8 714 €6 711 €4 677 €2 339 €
Výsledok hospodárenia−343 €−340 €0 €0 €0 €0 €−198 €760 €1 247 €728 €804 €
Aktíva spolu7 708 €8 051 €8 051 €8 050 €8 050 €8 050 €8 050 €8 837 €9 909 €7 742 €6 483 €
Vlastné imanie7 368 €7 711 €8 051 €8 050 €8 050 €8 050 €8 050 €8 540 €7 779 €6 532 €5 804 €
Podané29. 6. 20266. 6. 202510. 4. 202423. 3. 202328. 3. 202219. 11. 202130. 10. 202028. 6. 20192. 7. 201826. 6. 201729. 3. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2120065024
platiteľ od 1. 7. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hollého 1002/18, 053 11 Smižany
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
27. 2. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 36946/V
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
5611 Reštauračné činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Smižany.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

21 zapísaných činností · 5 ukončených činností

  • Donášková služba.od 2015
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov.od 2015
  • Administratívne služby.od 2015
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom.od 2015
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach.od 2015
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu.od 2015
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod).od 2015
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2026
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Reštauračné činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 5611), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 1. 7. 2026 · 5 záznamov

  1. 1. 7. 2026Registrácia za platiteľa DPHSK2120065024
  2. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 2. 6. 2026Nový spoločníkMatúš Findura, podiel 100 %
  4. 20. 5. 2026Nový člen vedeniaMatúš Findura, konateľ
  5. 27. 2. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia reštauračné činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48067229

KAFI s.r.o. – strata 343 € – IČO 48067229