SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48067733

Green Packaging Slovakia s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Komárno · od 2015
IČO
48067733
DIČ
2120045301
Sídlo
Damjanichova 3138, 945 01 Komárno
firmy v okolí

KonateľJózsef Tibor Vaszkó+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Green Packaging Slovakia s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Komárno, v registri od 5. 3. 2015. Vo vedení firmy: József Tibor Vaszkó a Zsolt Ladányi. V roku 2025 mala firma tržby 40 tis. € (+0,0 %) a zisk 73 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať696. z 1 061 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
40 tis. €
Za rok
+0 %
Od 2015
−85 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2015—2016+246 %2017+10 %2018+21 %2019−19 %2020−89 %2021−63 %2022+67 %2023−44 %2024+0 %2025+0 %
  • Priemerný rast ročne
    −17,3 %
  • Najlepší rok
    2016, +246 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,2 %
    +2,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,2 %
    +2,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,0 %
    +0,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    84,4 %
    −0,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby40 000 €40 000 €40 000 €70 833 €42 472 €114 651 €997 869 €1 225 886 €1 009 760 €921 856 €266 334 €
Výsledok hospodárenia73 €−831 €−1 766 €23 632 €−34 512 €9 033 €6 374 €31 331 €3 868 €1 596 €−11 379 €
Aktíva spolu207 466 €207 186 €207 652 €284 499 €293 973 €273 650 €99 419 €277 336 €345 986 €169 466 €252 095 €
Vlastné imanie32 429 €32 356 €33 186 €34 953 €11 321 €45 833 €36 800 €30 426 €−914 €−4 782 €−6 379 €
Podané5. 3. 202610. 3. 202517. 3. 20247. 3. 202322. 3. 20228. 3. 20219. 3. 202022. 3. 201927. 3. 201829. 3. 201731. 3. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
696. z 1 061 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120045301
platiteľ od 1. 8. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Damjanichova 3138, 945 01 Komárno
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 3. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 38482/N
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
71200 Technické testovanie a analýzy
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Komárno.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 2015
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2015
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2015
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2015
  • Reklamné a marketingové službyod 2015
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2015
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2015
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Technické testovanie a analýzy — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025696. z 1 061
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (technické testovanie a analýzy).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

55 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 55.

História zmien

Posledná zmena 5. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 5. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 2. 2022Presun sídlaDamjanichova 3138 Komárnopredtým M. R. Štefánika 2/9 Komárno
  3. 23. 6. 2021Nový spoločníkZsolt Ladányi, podiel 50 %
  4. 23. 6. 2021Nový spoločníkJózsef Tibor Vaszkó, podiel 50 %
  5. 1. 8. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2120045301
  6. 5. 3. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia technické testovanie a analýzy s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48067733

Green Packaging Slovakia s.r.o. – tržby 40 tis. € – IČO 48067733