SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48070173

Mana Labs s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2015
IČO
48070173
DIČ
2120045609
Sídlo
Škultétyho 50/6, 831 03 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Martina Phillips+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Mana Labs s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 11. 3. 2015. Vo vedení firmy: Martina Phillips a Joseph Bartholomew Phillips. V roku 2025 mala firma tržby 198 tis. € (+9,7 %) a zisk 101 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať8. z 42 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
198 tis. €
Za rok
+10 %
Od 2015
+220 %
0100 tis.200 tis.2015—2016+23 %2017+9 %2018+21 %2019+9 %2020+1 %2021+2 %2022+21 %2023+20 %2024+10 %2025+10 %
  • Priemerný rast ročne
    +12,3 %
  • Najlepší rok
    2016, +23 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    51,0 %
    −14,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    83,6 %
    −2,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    71,6 %
    −8,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    14,4 %
    +8,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby198 342 €180 871 €164 081 €136 608 €113 087 €110 769 €109 465 €100 280 €83 149 €76 400 €62 000 €
Výsledok hospodárenia101 217 €118 046 €100 068 €79 352 €66 796 €67 988 €52 065 €40 400 €28 656 €24 257 €30 035 €
Aktíva spolu141 355 €146 931 €130 472 €107 835 €91 129 €97 321 €79 417 €70 434 €63 094 €52 591 €63 626 €
Vlastné imanie121 028 €137 857 €119 879 €98 644 €86 088 €87 280 €71 357 €59 692 €47 948 €39 292 €35 035 €
Podané29. 3. 202630. 3. 202525. 3. 202421. 2. 202327. 3. 202223. 3. 202118. 3. 202026. 3. 201928. 3. 201829. 3. 201730. 3. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
8. z 42 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Škultétyho 50/6, 831 03 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 3. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 102884/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
63990 Ostatné informačné služby i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • Verejné obstarávanieod 2015
  • Fotografické službyod 2015
  • Reklamné a marketingové službyod 2015
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2015
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2015
  • Vydavateľská činnosťod 2015
  • Služby s počítačovým spracovaním údajovod 2015
  • Počítačové službyod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné informačné služby i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 63990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20258. z 42
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné informačné služby i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 3. 2026 · 2 záznamy

  1. 29. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 3. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné informačné služby i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48070173

Mana Labs s. r. o. – tržby 198 tis. € – IČO 48070173