SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48083038

HAVAS s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Spišské Bystré · od 2015
IČO
48083038
DIČ
2120038382
Sídlo
Školská 555/36, 059 18 Spišské Bystré
firmy v okolí

KonateľIng. Ján Havaš

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

HAVAS s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Spišské Bystré, v registri od 19. 3. 2015. Vo vedení firmy: Ján Havaš. V roku 2025 mala firma tržby 829 € a zisk 204 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1372. z 1 400 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
829 €
Za rok
+91 %
Od 2015
−93 %
05 tis.10 tis.15 tis.2015—2016−91 %2018+133 %2019+96 %2024−91 %2025+91 %
  • Najlepší rok
    2018, +133 %
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby829 €435 €————5 045 €2 568 €—1 103 €12 635 €
Výsledok hospodárenia204 €−66 €−478 €−540 €−708 €−578 €−580 €−396 €−868 €−561 €2 609 €
Aktíva spolu3 063 €3 025 €3 091 €3 583 €4 184 €4 805 €5 418 €6 154 €6 821 €7 714 €14 920 €
Vlastné imanie2 698 €2 833 €2 899 €3 377 €3 916 €4 625 €5 203 €5 783 €6 180 €7 048 €7 609 €
Podané14. 4. 202622. 3. 202517. 3. 202419. 3. 202329. 3. 202226. 3. 20212. 11. 202024. 3. 201917. 6. 201819. 6. 201728. 3. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1372. z 1 400 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2120038382
platiteľ od 11. 6. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Školská 555/36, 059 18 Spišské Bystré
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 3. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 31296/P
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
16100 Pilovanie a hobľovanie dreva
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Spišské Bystré.

Predmet činnosti

29 zapísaných činností

  • Počítačové službyod 2015
  • Reklamné a marketingové službyod 2015
  • Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2015
  • Čistiace a upratovacie službyod 2015
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2015
  • Poskytovanie krátkodobej pomoci pri opatere detí a starších osôbod 2015
  • Dopravná zdravotná službaod 2015
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Pilovanie a hobľovanie dreva — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 16100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251372. z 1 400
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (pilovanie a hobľovanie dreva).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 14. 4. 2026 · 3 záznamy

  1. 14. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 6. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2120038382
  3. 19. 3. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia pilovanie a hobľovanie dreva s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48083038

HAVAS s.r.o. – tržby 829 € – IČO 48083038