SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48085138

DISESTAV, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Huncovce · od 2015
IČO
48085138
DIČ
2120050163
Sídlo
Huncovce 594, 059 92 Huncovce
firmy v okolí

KonateľPeter Spirčák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DISESTAV, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Huncovce, v registri od 14. 4. 2015. Vo vedení firmy: Peter Spirčák. V roku 2025 mala firma tržby 3 tis. € a stratu 346 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať7833. z 8 266 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
3 tis. €
Za rok
−85 %
Od 2016
−92 %
020 tis.40 tis.60 tis.2016—2017+19 %2018−13 %2019−41 %2020+54 %2021−42 %2025−85 %
  • Najlepší rok
    2020, +54 %
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby2 800 €———18 435 €31 923 €20 755 €35 470 €40 773 €34 216 €
Výsledok hospodárenia−346 €0 €0 €0 €0 €−2 259 €2 152 €2 089 €1 823 €1 738 €
Aktíva spolu6 299 €16 345 €16 345 €16 345 €16 345 €25 683 €22 363 €47 687 €41 546 €13 724 €
Vlastné imanie—10 981 €10 981 €10 981 €10 981 €10 981 €13 240 €11 089 €9 000 €7 176 €
Podané28. 6. 202625. 6. 202529. 6. 202430. 6. 20231. 4. 202230. 6. 202131. 3. 202030. 3. 201927. 3. 201820. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
7833. z 8 266 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Huncovce 594, 059 92 Huncovce
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 4. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 31372/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Huncovce.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • tesárstvood 2015
  • murárstvood 2015
  • čistiace a upratovacie službyod 2015
  • administratívne službyod 2015
  • reklamné a marketingové službyod 2015
  • prenájom hnuteľných vecíod 2015
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2015
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 13 tis. € · posledná 19. 5. 2016

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20257833. z 8 266
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 28. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 28. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 7. 3. 2023Presun sídlaHuncovce 594 Huncovcepredtým 20 Žakovce
  3. 7. 3. 2023Nový spoločníkPeter Spirčák, podiel 100 %
  4. 14. 4. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48085138

DISESTAV, s.r.o. – tržby 3 tis. € – IČO 48085138