SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48092584

MAT-pro, s. r. o

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Výčapy-Opatovce · od 2015
IČO
48092584
DIČ
2120132058
Sídlo
951 44 Výčapy-Opatovce
firmy v okolí

KonateľIng. Matúš Čepilek

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MAT-pro, s. r. o je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Výčapy-Opatovce, v registri od 26. 9. 2015. Vo vedení firmy: Matúš Čepilek. V roku 2025 mala firma tržby 121 tis. € (+30,6 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1117. z 3 012 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
121 tis. €
Za rok
+31 %
0100 tis.200 tis.2015—2016×11,22017×8,12018+2 %2019+291 %2020−4 %2021−55 %2022+168 %2023−83 %2024+232 %2025+31 %
  • Najlepší rok
    2016, ×11,2

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,2 %
    −59,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    5,9 %
    −86,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,0 %
    −15,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    66,2 %
    −15,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby121 019 €92 677 €27 925 €163 038 €60 735 €135 627 €141 341 €36 149 €35 290 €4 342 €388 €
Výsledok hospodárenia3 930 €58 069 €−20 529 €−16 798 €−22 307 €7 192 €294 €735 €268 €1 501 €−574 €
Aktíva spolu197 519 €339 783 €237 808 €225 978 €87 351 €66 931 €74 141 €38 507 €6 675 €6 407 €4 536 €
Vlastné imanie66 783 €62 852 €4 783 €−24 688 €−7 891 €14 416 €7 224 €6 930 €6 195 €5 927 €4 426 €
Podané30. 3. 202619. 3. 202512. 3. 202430. 3. 202331. 3. 202231. 3. 20212. 11. 202031. 3. 201927. 6. 20184. 4. 201730. 6. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1117. z 3 012 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120132058
platiteľ od 1. 8. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
951 44 Výčapy-Opatovce
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
26. 9. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 39482/N
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
45200 Oprava a údržba motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Výčapy-Opatovce.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • Diagnostika a opravy cestných motorových vozidielod 2015
  • Sprostredkovateľká činnosť v oblasti služiebod 2015
  • Sprostredkovateľká činnosť v oblasti obchoduod 2015
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2015
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2018
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2018
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2018
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251117. z 3 012
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 8. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2120132058
  3. 26. 9. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48092584

MAT-pro, s. r. o – tržby 121 tis. € – IČO 48092584