SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48095451

BY-PRODUCT s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Dunajská Streda · od 2015
IČO
48095451
DIČ
2120038800
Sídlo
Hlavná 5931/80, 929 01 Dunajská Streda
firmy v okolí

KonateľIng. Mariana Nagyferenczová

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BY-PRODUCT s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dunajská Streda, v registri od 20. 3. 2015. Vo vedení firmy: Mariana Nagyferenczová. V roku 2025 mala firma tržby 5,2 mil. € (+4,2 %) a zisk 396 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať33. z 109 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
5,2 mil. €
Za rok
+4 %
Od 2015
+408 %
02 mil.4 mil.6 mil.2015—2016−6 %2017+43 %2018+37 %2019−16 %2020+19 %2021+112 %2022+19 %2023+8 %2024−2 %2025+4 %
  • Priemerný rast ročne
    +17,6 %
  • Najlepší rok
    2021, +112 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    7,6 %
    +7,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    49,5 %
    +50,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    15,3 %
    +15,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    69,1 %
    +5,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby5 190 457 €4 983 531 €5 081 474 €4 724 727 €3 974 078 €1 877 567 €1 584 361 €1 877 418 €1 367 050 €958 621 €1 021 832 €
Výsledok hospodárenia395 587 €−11 053 €483 435 €35 258 €121 702 €88 853 €53 973 €−11 477 €1 374 €−22 966 €8 128 €
Aktíva spolu2 587 197 €2 045 645 €2 274 937 €1 481 459 €1 074 282 €826 432 €746 560 €725 466 €396 945 €317 560 €412 176 €
Vlastné imanie799 867 €752 227 €763 281 €279 845 €244 589 €122 886 €34 033 €−19 941 €−8 465 €−9 839 €13 128 €
Podané30. 6. 202630. 6. 202528. 6. 202430. 6. 20238. 6. 20222. 6. 202125. 3. 202028. 3. 201926. 3. 201822. 3. 201723. 3. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
33. z 109 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
127 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
5
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120038800
platiteľ od 10. 5. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
2 telefóny · 1 e-mail · 1 web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hlavná 5931/80, 929 01 Dunajská Streda
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 3. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 35589/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46210 Veľkoobchod s obilím, nespracovaným tabakom, semenami a krmivom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Dunajská Streda.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • Čistiace a upratovacie službyod 2015
  • Reklamné a marketingové službyod 2015
  • Opracovanie kovu jednoduchým spôsobomod 2015
  • Výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 2015
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2015
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2015
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2015
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod s obilím, nespracovaným tabakom, semenami a krmivom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
58 zmlúv
spolu 674 tis. € · posledná 14. 9. 2026

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202533. z 109
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod s obilím, nespracovaným tabakom, semenami a krmivom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

17 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 17.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 5. 2025Zápis konečného užívateľa výhodIng. Mariana Nagyferenczová
  3. 28. 12. 2023Presun sídlaHlavná 5931/80 Dunajská Stredapredtým Alžbetínske námestie 1203 Dunajská Streda
  4. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Mariana Nagyferenczová
  5. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Mariana Nagyferenczová
  6. 10. 5. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2120038800
  7. 20. 3. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod s obilím, nespracovaným tabakom, semenami a krmivom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48095451

BY-PRODUCT s.r.o. – tržby 5,2 mil. € – IČO 48095451