SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48095753

M&M STAVIS s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nitra · od 2015
IČO
48095753
DIČ
2120044674
Sídlo
Rosinského 11, 949 01 Nitra
firmy v okolí

KonateľIng. Marek Meliš

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

M&M STAVIS s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, v registri od 26. 3. 2015. Vo vedení firmy: Marek Meliš. V roku 2025 mala firma tržby 126 tis. € (−56,0 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2728. z 8 267 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
126 tis. €
Za rok
−56 %
Od 2015
+136 %
0500 tis.1 mil.2015—2016+0 %2017×102018−19 %2019+43 %2020−46 %2021+15 %2022+117 %2023−33 %2024−48 %2025−56 %
  • Priemerný rast ročne
    +9,0 %
  • Najlepší rok
    2017, ×10

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,0 %
    +0,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    23,6 %
    −35,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,2 %
    +0,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    86,5 %
    −8,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby126 007 €286 421 €551 116 €827 626 €382 243 €332 924 €617 117 €431 830 €531 282 €53 358 €53 358 €
Výsledok hospodárenia3 782 €7 250 €69 €3 979 €767 €15 422 €1 253 €4 569 €14 035 €27 083 €−3 502 €
Aktíva spolu119 174 €228 635 €163 959 €214 988 €202 034 €179 613 €228 754 €108 738 €84 493 €92 629 €59 376 €
Vlastné imanie16 032 €12 250 €5 069 €8 979 €5 767 €20 422 €6 253 €9 569 €19 035 €28 581 €1 498 €
Podané13. 7. 20262. 10. 20255. 8. 202416. 6. 20232. 4. 202210. 3. 202110. 9. 202021. 5. 201921. 5. 20192. 7. 201730. 3. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2728. z 8 267 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
1 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120044674
platiteľ od 18. 1. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Rosinského 11, 949 01 Nitra
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
26. 3. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 38603/N
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nitra.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvood 2015
  • Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb stavebná časťod 2015
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2015
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2015
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2015
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2015
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2015
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
6 zmlúv
spolu 99 tis. € · posledná 30. 8. 2024

Posledné zmluvy

  • Stredná odborná škola stavebná, Nábrežie mládeže 1, NitraDodatok č.4 k zmluve č.1/2021/DV o duálnom vzdelávaní—30. 8. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252728. z 8 267
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 13. 7. 2026 · 3 záznamy

  1. 13. 7. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 1. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2120044674
  3. 26. 3. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48095753

M&M STAVIS s. r. o. – tržby 126 tis. € – IČO 48095753