SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48098264

DuGaS, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Istebné · od 2015
IČO
48098264
DIČ
2120043838
Sídlo
Istebné 194, 027 53 Istebné
firmy v okolí

KonateľBc. Miroslav Počala+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DuGaS, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Istebné, v registri od 27. 3. 2015. Vo vedení firmy: Miroslav Počala, Ján Svorenčík a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 203 tis. € (−2,9 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať942. z 3 304 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
203 tis. €
Za rok
−3 %
Od 2015
+52 %
0200 tis.400 tis.2015—2016+32 %2017−35 %2018+45 %2019−6 %2020+42 %2021−20 %2022+40 %2023+25 %2024−33 %2025−3 %
  • Priemerný rast ročne
    +4,3 %
  • Najlepší rok
    2018, +45 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,8 %
    +1,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    6,0 %
    +4,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,1 %
    +2,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    49,0 %
    −3,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby202 923 €208 920 €312 820 €250 002 €178 505 €221 852 €155 936 €165 672 €113 950 €176 546 €133 755 €
Výsledok hospodárenia3 707 €759 €4 725 €4 698 €997 €770 €1 506 €−2 790 €4 532 €31 686 €5 855 €
Aktíva spolu120 789 €122 445 €76 986 €81 190 €116 290 €55 127 €60 462 €49 931 €50 672 €68 244 €49 619 €
Vlastné imanie61 542 €57 834 €57 075 €52 351 €47 652 €46 657 €45 888 €44 382 €47 172 €42 641 €10 955 €
Podané12. 2. 202625. 2. 202520. 2. 202419. 1. 20238. 3. 202221. 6. 202129. 7. 202014. 6. 20194. 3. 201829. 6. 201718. 3. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
942. z 3 304 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120043838
platiteľ od 1. 10. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Istebné 194, 027 53 Istebné
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
27. 3. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 63543/L
Základné imanie
5 100 €
Hlavná činnosť
43390 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Istebné.

Predmet činnosti

25 zapísaných činností

  • prevádzkovanie športových zariadeníod 2015
  • prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2015
  • reklamné a marketingové službyod 2015
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2015
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2015
  • čistiace a upratovacie službyod 2015
  • vedenie účtovníctvaod 2015
  • administratívne službyod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43390), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025942. z 3 304
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 12. 2. 2026 · 9 záznamov

  1. 12. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 26. 1. 2026Výmaz konečného užívateľa výhodBc. Miroslav Počala
  3. 26. 1. 2026Výmaz konečného užívateľa výhodJán Svorenčík
  4. 26. 1. 2026Výmaz konečného užívateľa výhodMiroslav Zaťko
  5. 18. 2. 2022Zápis konečného užívateľa výhodBc. Miroslav Počala
  6. 18. 2. 2022Zápis konečného užívateľa výhodJán Svorenčík
  7. 18. 2. 2022Zápis konečného užívateľa výhodMiroslav Zaťko
  8. 1. 10. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2120043838
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48098264

DuGaS, s. r. o. – tržby 203 tis. € – IČO 48098264