SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48098299

JeMa Speed s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bardoňovo · od 2015
IČO
48098299
DIČ
2120042793
Sídlo
941 49 Bardoňovo
firmy v okolí

KonateľMaroš Jenei

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

JeMa Speed s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bardoňovo, v registri od 27. 3. 2015. Vo vedení firmy: Maroš Jenei. V roku 2025 mala firma tržby 16 tis. € (−70,3 %) a zisk 348 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4544. z 5 403 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
16 tis. €
Za rok
−70 %
Od 2015
−51 %
0200 tis.400 tis.2015—2016+172 %2017+38 %2018+0 %2019+46 %2020−23 %2021+163 %2022−46 %2023−42 %2024−52 %2025−70 %
  • Najlepší rok
    2016, +172 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,2 %
    −6,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    0,5 %
    −4,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    85,6 %
    −4,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby15 638 €52 729 €110 080 €191 417 €355 036 €135 246 €176 757 €121 131 €120 678 €87 236 €32 044 €
Výsledok hospodárenia348 €4 597 €−9 213 €371 €61 €550 €2 013 €4 689 €13 215 €−6 357 €−5 903 €
Aktíva spolu64 854 €88 731 €86 452 €100 665 €104 768 €65 322 €60 271 €82 634 €67 869 €53 270 €36 113 €
Vlastné imanie9 371 €9 023 €4 426 €13 639 €13 268 €13 207 €12 657 €20 644 €25 955 €12 740 €19 097 €
Podané20. 2. 202611. 3. 20256. 3. 202420. 3. 20237. 6. 202230. 3. 202124. 2. 20203. 3. 201910. 3. 201819. 4. 201716. 2. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4544. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120042793
platiteľ od 15. 6. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
941 49 Bardoňovo
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
27. 3. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 38617/N
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bardoňovo.

Predmet činnosti

44 zapísaných činností

  • Diagnostika a opravy cestných motorových vozidielod 2015
  • Opravy pracovných strojovod 2015
  • Zámočníctvood 2015
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2015
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2015
  • Čistiace a upratovacie službyod 2015
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2015
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254544. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 20. 2. 2026 · 4 záznamy

  1. 20. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 8. 1. 2016Nový spoločníkMaroš Jenei, podiel 100 %
  3. 15. 6. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2120042793
  4. 27. 3. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48098299

JeMa Speed s.r.o. – tržby 16 tis. € – IČO 48098299