SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48108481

SH Therm, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Spišská Nová Ves · od 2015
IČO
48108481
DIČ
2120045356
Sídlo
Zimná 58, 052 01 Spišská Nová Ves
firmy v okolí

KonateľAndrej Harničár

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SH Therm, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Spišská Nová Ves, v registri od 31. 3. 2015. Vo vedení firmy: Andrej Harničár. V roku 2025 mala firma tržby 461 tis. € (−37,4 %) a stratu 24 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať202. z 2 386 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
461 tis. €
Za rok
−37 %
0500 tis.1 mil.2015—2016−48 %2017×6,82018+13 %2019×15,52020−6 %2021+289 %2022−23 %2023+18 %2024−9 %2025−37 %
  • Najlepší rok
    2019, ×15,5

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -5,2 %
    −9,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -7,0 %
    −15,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -2,4 %
    −5,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    65,1 %
    +0,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby461 055 €735 936 €804 939 €680 093 €887 139 €227 874 €243 006 €15 664 €13 820 €2 040 €3 961 €
Výsledok hospodárenia−23 942 €30 925 €76 629 €95 647 €89 972 €8 423 €61 887 €−359 €147 €−1 568 €99 €
Aktíva spolu982 447 €1 043 452 €762 807 €372 023 €399 326 €147 792 €233 463 €3 679 €4 158 €5 836 €6 314 €
Vlastné imanie342 860 €366 802 €335 877 €259 247 €163 601 €73 629 €65 206 €3 319 €3 678 €3 531 €5 099 €
Podané28. 6. 202627. 6. 202530. 6. 202430. 6. 202328. 6. 202228. 2. 202129. 6. 202018. 2. 201916. 3. 201810. 3. 201716. 3. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
202. z 2 386 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120045356
platiteľ od 15. 9. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Zimná 58, 052 01 Spišská Nová Ves
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
31. 3. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 37108/V
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
71121 Inžinierske činnosti a poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Spišská Nová Ves.

Prepojené firmy

Vlastní 1 firmu, ďalších 4 cez osoby

Firmy, kde je spoločníkom alebo zakladateľom

Firmy prepojené cez osoby

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 4 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

39 zapísaných činností

  • Skladovanieod 2015
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2015
  • Vydavateľská činnosťod 2015
  • Prevádzkovanie športových zariadeníod 2015
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2015
  • Kuriérska službaod 2015
  • Služby požičovníod 2015
  • Donášková službaod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Inžinierske činnosti a poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 24 tis. € · posledná 15. 5. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71121), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025202. z 2 386
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (inžinierske činnosti a poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

6 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 28. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 28. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 5. 2021Presun sídlaZimná 58 Spišská Nová Vespredtým Letná 60 Spišská Nová Ves
  3. 6. 5. 2020Zápis konečného užívateľa výhodAndrej Harničár
  4. 6. 5. 2020Zápis konečného užívateľa výhodIng. Renáta Harničárová
  5. 31. 1. 2020Presun sídlaLetná 60 Spišská Nová Vespredtým Mlynská 15 Smižany
  6. 15. 9. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2120045356
  7. 31. 3. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia inžinierske činnosti a poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48108481

SH Therm, s.r.o. – tržby 461 tis. € – IČO 48108481