SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48111112

MPpro s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Banská Štiavnica · od 2015
IČO
48111112
DIČ
2120052374
Sídlo
Štefana Moyzesa 401/16, 969 01 Banská Štiavnica
firmy v okolí

KonateľMilan Potančok

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MPpro s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Štiavnica, v registri od 14. 4. 2015. Vo vedení firmy: Milan Potančok. V roku 2025 mala firma tržby 206 tis. € (−11,5 %) a zisk 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2032. z 8 267 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
206 tis. €
Za rok
−11 %
Od 2015
+1001 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2015—2016+119 %2017−7 %2019×4,62020−30 %2021−3 %2022+54 %2023+9 %2024+16 %2025−11 %
  • Najlepší rok
    2019, ×4,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,4 %
    +0,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201720162015
Tržby206 360 €233 061 €201 372 €185 158 €120 085 €123 287 €175 988 €38 301 €41 025 €18 747 €
Výsledok hospodárenia4 948 €4 619 €7 586 €7 418 €1 494 €3 664 €9 534 €2 986 €2 767 €843 €
Aktíva spolu8 499 €13 407 €203 338 €7 520 €6 577 €9 767 €21 529 €1 685 €3 639 €843 €
Vlastné imanie−52 €9 619 €12 586 €7 418 €6 494 €8 664 €9 534 €—2 767 €843 €
Podané28. 1. 202627. 1. 202520. 2. 202410. 2. 202325. 1. 202224. 1. 202115. 1. 20202. 3. 201828. 3. 201731. 3. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2032. z 8 267 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120052374
platiteľ od 1. 3. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Štefana Moyzesa 401/16, 969 01 Banská Štiavnica
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 4. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 27980/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Banská Štiavnica.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • stolárstvood 2015
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2015
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2015
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2015
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2015
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2015
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2015
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252032. z 8 267
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 28. 1. 2026 · 4 záznamy

  1. 28. 1. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 10. 2022Nový spoločníkMilan Potančok, podiel 100 %
  3. 1. 3. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2120052374
  4. 14. 4. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48111112

MPpro s.r.o. – tržby 206 tis. € – IČO 48111112