SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48126209

BFIN, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Beluša · od 2015
IČO
48126209
DIČ
2120065673
Sídlo
Ul. Dr. Clementisa 1824, 018 61 Beluša
firmy v okolí

KonateľIng. Jaroslava Budayová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BFIN, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Beluša, v registri od 30. 4. 2015. Vo vedení firmy: Jaroslava Budayová a Jozef Buday. V roku 2025 mala firma tržby 185 € (−98,5 %) a stratu 381 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať11277. z 11 432 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
185 €
Za rok
−98 %
Od 2015
−99 %
020 tis.40 tis.60 tis.2015—2016−52 %2017+142 %2018+57 %2019+44 %2020−29 %2021−13 %2022−23 %2023−1 %2024−44 %2025−98 %
  • Najlepší rok
    2017, +142 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    -2,3 %
    −12,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -2,2 %
    −12,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    4,2 %
    +1,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby185 €12 194 €21 590 €21 775 €28 310 €32 609 €45 907 €31 857 €20 324 €8 414 €17 357 €
Výsledok hospodárenia−381 €1 791 €1 090 €1 046 €1 454 €1 327 €971 €772 €1 936 €1 743 €167 €
Aktíva spolu17 658 €17 813 €15 874 €14 776 €13 802 €12 326 €11 004 €9 822 €9 497 €7 430 €5 213 €
Vlastné imanie16 913 €17 295 €15 504 €14 414 €13 368 €11 914 €10 588 €9 617 €8 844 €6 909 €5 167 €
Podané25. 6. 202627. 6. 20254. 12. 202426. 6. 202328. 4. 202220. 6. 20214. 10. 202031. 3. 201926. 3. 201830. 3. 201731. 3. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
11277. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ul. Dr. Clementisa 1824, 018 61 Beluša
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
30. 4. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 31591/R
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Beluša.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2015
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2015
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2015
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2015
  • Vykonávanie činnosti podriadeného finančného agenta pre sektor poistenia alebo zaisteniaod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202511277. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 25. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 25. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 5. 9. 2019Nový spoločníkIng. Jaroslava Budayová, podiel 100 %
  3. 21. 8. 2019Nový člen vedeniaIng. Jozef Buday, konateľ
  4. 30. 4. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48126209

BFIN, s.r.o. – tržby 185 € – IČO 48126209