SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48128503

Ardekon s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2015

predtým C&S Consulting, s.r.o.

IČO
48128503
DIČ
2120053199
Sídlo
Vencová 40, 040 01 Košice
firmy v okolí

KonateľIng. Jozef Kysela

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Ardekon s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice, v registri od 18. 4. 2015. Vo vedení firmy: Jozef Kysela. V roku 2025 mala firma tržby 389 tis. € (+4,4 %) a zisk 108 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1119. z 11 432 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
389 tis. €
Za rok
+4 %
0200 tis.400 tis.2015—2016×7,52017−73 %2018×82019−75 %2020+124 %2022+275 %2023−10 %2024+148 %2025+4 %
  • Najlepší rok
    2018, ×8

Ukazovatele 2025

  • Marža
    27,8 %
    +6,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    49,2 %
    −22,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    27,4 %
    −8,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    44,3 %
    −5,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby388 610 €372 409 €150 387 €167 755 €—44 780 €20 023 €80 250 €9 998 €37 494 €5 000 €
Výsledok hospodárenia108 021 €79 657 €1 726 €19 379 €0 €−5 752 €−1 673 €3 294 €646 €4 409 €1 362 €
Aktíva spolu393 634 €223 506 €88 854 €77 839 €0 €39 191 €25 189 €44 804 €11 851 €12 138 €7 396 €
Vlastné imanie219 359 €111 337 €31 679 €29 953 €—7 240 €12 992 €14 665 €11 417 €10 771 €6 362 €
Podané9. 6. 202630. 6. 202520. 5. 202414. 6. 202330. 6. 202230. 6. 20212. 11. 202030. 6. 201925. 6. 201829. 6. 201729. 6. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1119. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
35 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120053199
platiteľ od 16. 7. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Vencová 40, 040 01 Košice
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
18. 4. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 37181/V
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
C&S Consulting, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

36 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • Fotografické službyod 2015
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2015
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2015
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2015
  • Vedenie účtovníctvaod 2015
  • Verejné obstarávanieod 2015
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2015
  • Počítačové službyod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
7 zmlúv
spolu 69 tis. € · posledná 30. 6. 2025

Posledné zmluvy

  • Obec Perín-ChymZmluva na výkon stavebného dozoru —30. 6. 2025
  • Obec Perín-ChymZmluva o vykonaní stavebného dozoru č. 29/2025—19. 5. 2025
  • Mesto Sečovce , Nám. sv. Cyrila a Metoda 43/27, 078 01 SečovceZmluva o vykonaní stavebného dozoru47 tis. €27. 3. 2025
  • Mesto Sečovce , Nám. sv. Cyrila a Metoda 43/27, 078 01 SečovceZmluva o vykonaní stavebného dozoru 8 tis. €18. 12. 2024
  • Mesto Sečovce , Nám. sv. Cyrila a Metoda 43/27, 078 01 SečovceZmluva o vykonaní stavebného dozoru č. 1703/20249 tis. €27. 9. 2024
  • Mesto Sečovce , Nám. sv. Cyrila a Metoda 43/27, 078 01 SečovceZmluva o vykonaní stavebného dozoru č. 1794/20243 tis. €6. 9. 2024
  • Mesto Sečovce , Nám. sv. Cyrila a Metoda 43/27, 078 01 SečovceZmluva o vykonaní stavebného dozoru č. 1791/20243 tis. €28. 8. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251119. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 9. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 9. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 29. 11. 2023Nový člen vedeniaIng. Jozef Kysela, konateľ
  3. 10. 1. 2020Zmena obchodného menaArdekon s.r.o.predtým C&S Consulting, s.r.o.
  4. 16. 7. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2120053199
  5. 18. 4. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48128503

Ardekon s.r.o. – tržby 389 tis. € – IČO 48128503