SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48133302

One Active Europe s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Šahy · od 2015

predtým VPS39 s.r.o.

IČO
48133302
DIČ
2120069204
Sídlo
Hviezdoslavova 1975/34, 936 01 Šahy
firmy v okolí

KonateľSilvester Szádoczki

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

One Active Europe s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Šahy, v registri od 20. 5. 2015. Vo vedení firmy: Silvester Szádoczki. V roku 2025 mala firma tržby 47 tis. € (+57,4 %) a zisk 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať5721. z 11 432 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
47 tis. €
Za rok
+57 %
Od 2015
+133 %
020 tis.40 tis.60 tis.2015—2016−39 %2017+131 %2018+6 %2019+4 %2020−22 %2021+43 %2022+21 %2023−6 %2024−26 %2025+57 %
  • Najlepší rok
    2017, +131 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    14,5 %
    −1,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    44,5 %
    −4,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    nad 300 %
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby47 496 €30 176 €40 585 €43 046 €35 434 €24 763 €31 682 €30 431 €28 784 €12 478 €20 373 €
Výsledok hospodárenia6 903 €4 941 €−3 627 €−1 165 €−1 829 €−3 976 €−6 793 €−7 180 €−7 690 €−17 641 €445 €
Aktíva spolu15 513 €10 180 €3 403 €4 742 €2 782 €2 464 €2 416 €13 064 €15 758 €13 273 €26 423 €
Vlastné imanie−31 355 €−38 257 €−43 199 €−39 573 €−38 408 €−36 578 €−32 602 €−25 778 €−18 598 €−12 990 €5 445 €
Podané25. 6. 20266. 6. 202530. 3. 202419. 3. 20238. 6. 202230. 4. 202130. 4. 20205. 6. 201929. 6. 201830. 6. 20176. 6. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
5721. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
341 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120069204
platiteľ od 1. 10. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hviezdoslavova 1975/34, 936 01 Šahy
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 5. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 39638/N
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
VPS39 s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Šahy.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2015
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2015
  • Reklamné a marketingové službyod 2015
  • Skladovanieod 2015
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2015
  • Administratívne službyod 2015
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2015
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20255721. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 25. 6. 2026 · 8 záznamov

  1. 25. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 2. 10. 2015Presun sídlaHviezdoslavova 1975/34 Šahypredtým Kleňany 58 Kleňany
  3. 1. 10. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2120069204
  4. 7. 8. 2015Zmena obchodného menaOne Active Europe s.r.o.predtým VPS39 s.r.o.
  5. 7. 8. 2015Presun sídlaKleňany 58 Kleňanypredtým Ernestova bašta 2 Nové Zámky
  6. 7. 8. 2015Nový spoločníkSilvester Szádoczki, podiel 100 %
  7. 22. 7. 2015Nový člen vedeniaSilvester Szádoczki, konateľ
  8. 20. 5. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48133302

One Active Europe s.r.o. – tržby 47 tis. € – IČO 48133302