SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48137804

NQ-TECH s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sereď · od 2015

predtým GRACEE s.r.o.

IČO
48137804
DIČ
2120075364
Sídlo
A.Hlinku 3058/17, 926 01 Sereď
firmy v okolí

KonateľJán Nemčík

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

NQ-TECH s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Sereď, v registri od 29. 4. 2015. Vo vedení firmy: Ján Nemčík. V roku 2025 mala firma tržby 285 tis. € (−14,6 %) a zisk 101 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať48. z 134 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
285 tis. €
Za rok
−15 %
Od 2015
+619 %
0200 tis.400 tis.2015—2016+226 %2017+83 %2018−28 %2019+94 %2020−38 %2021+63 %2022−43 %2023+62 %2024+7 %2025−15 %
  • Najlepší rok
    2016, +226 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    35,3 %
    −2,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    68,4 %
    +24,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    67,0 %
    +24,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    2,1 %
    −2,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby284 963 €333 866 €310 703 €191 578 €338 735 €207 690 €333 100 €171 344 €237 049 €129 343 €39 617 €
Výsledok hospodárenia100 535 €125 749 €111 202 €25 672 €147 368 €40 940 €149 375 €74 719 €125 288 €64 651 €20 809 €
Aktíva spolu150 133 €296 427 €504 748 €391 327 €451 110 €276 022 €382 349 €208 487 €153 713 €86 614 €33 053 €
Vlastné imanie146 975 €283 391 €480 056 €368 855 €417 902 €270 534 €354 882 €205 507 €130 788 €70 852 €25 809 €
Podané19. 3. 202628. 3. 202529. 3. 202430. 3. 202326. 3. 202230. 3. 202119. 3. 202030. 3. 20192. 4. 201827. 6. 20177. 3. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
48. z 134 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120075364
platiteľ od 1. 4. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
A.Hlinku 3058/17, 926 01 Sereď
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 4. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 60986/T
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
27110 Výroba elektrických motorov, generátorov a transformátorov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
GRACEE s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Sereď.

Predmet činnosti

23 zapísaných činností · 3 ukončené činnosti

  • Výroba strojov a prístrojov pre domácnosťod 2015
  • Opracovanie kovu jednoduchým spôsobomod 2015
  • Výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 2015
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2015
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 2015
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2015
  • Vedenie účtovníctvaod 2015
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba elektrických motorov, generátorov a transformátorov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 27110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202548. z 134
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba elektrických motorov, generátorov a transformátorov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 19. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 19. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 7. 10. 2025Presun sídlaA.Hlinku 3058/17 Sereďpredtým Mederská 1348/46 Palárikovo
  3. 18. 9. 2018Presun sídlaMederská 1348/46 Palárikovopredtým Nábrežná 4520/65 Nové Zámky
  4. 1. 4. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2120075364
  5. 26. 5. 2015Zmena obchodného menaNQ-TECH s.r.o.predtým GRACEE s.r.o.
  6. 26. 5. 2015Presun sídlaNábrežná 4520/65 Nové Zámkypredtým Gen. M. R. Štefánika 373/11 Trenčín
  7. 29. 4. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba elektrických motorov, generátorov a transformátorov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48137804

NQ-TECH s.r.o. – tržby 285 tis. € – IČO 48137804