SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48146170

NERJZ, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Martin · od 2015
IČO
48146170
DIČ
2120060217
Sídlo
Záborského 10089/20, 036 01 Martin
firmy v okolí

KonateľMgr. Ladislav Habiňák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

NERJZ, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Martin, v registri od 5. 5. 2015. Vo vedení firmy: Ladislav Habiňák. V roku 2025 mala firma tržby 1,4 mil. € (+24,3 %) a zisk 88 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať343. z 11 432 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,4 mil. €
Za rok
+24 %
Od 2015
+1489 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2015—2016+81 %2017+166 %2018+19 %2019+8 %2020+4 %2021−10 %2022+22 %2023+32 %2024+37 %2025+24 %
  • Priemerný rast ročne
    +31,9 %
  • Najlepší rok
    2017, +166 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    6,1 %
    −1,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    94,1 %
    +0,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    64,1 %
    −0,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    31,9 %
    +0,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby1 441 180 €1 159 255 €845 003 €639 176 €522 514 €582 184 €560 710 €519 642 €436 122 €163 966 €90 720 €
Výsledok hospodárenia88 368 €88 064 €61 999 €50 287 €123 095 €126 599 €108 999 €114 757 €95 253 €90 862 €12 707 €
Aktíva spolu137 883 €136 056 €127 292 €57 104 €132 648 €144 357 €253 642 €199 661 €116 013 €132 683 €121 527 €
Vlastné imanie93 868 €93 564 €67 499 €55 787 €128 595 €132 099 €114 499 €120 257 €100 753 €96 362 €17 707 €
Podané29. 6. 202628. 3. 202522. 2. 202416. 3. 202324. 3. 202226. 3. 202116. 3. 202012. 3. 20199. 3. 201827. 3. 201730. 3. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
343. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
26 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120060217
platiteľ od 5. 2. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Záborského 10089/20, 036 01 Martin
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 5. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 63738/L
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Martin.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

19 zapísaných činností

  • Fotografické službyod 2015
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2015
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických viedod 2015
  • Reklamné a marketingové službyod 2015
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2015
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2015
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2015
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025343. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 5. 2. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2120060217
  3. 5. 5. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48146170

NERJZ, s. r. o. – tržby 1,4 mil. € – IČO 48146170