SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48155772

CHC, s.r.o.

Zaniknutá 21. 6. 2024Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bytča · od 2015

predtým eZmluva.sk 23, s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
48155772
DIČ
2120128736
Sídlo
Malobytčianska cesta 1486, 014 01 Bytča
firmy v okolí

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

CHC, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bytča, v registri od 18. 8. 2015 do 21. 6. 2024. V roku 2018 mala firma tržby 165 tis. € (+70,1 %) a stratu 4 tis. €.

Porovnaťpodobné firmy a tržby
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

  • Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamu
    Register konaní a Obchodný vestník
  • Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZP
    Sociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
  • DPH · Registrácia zrušená 3. 1. 2020
    Finančná správa SR
  • Záložné práva · Bez záznamu
    Notársky centrálny register
Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Hospodárenie

4 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2018
165 tis. €
Za rok
+70 %
Od 2016
+450 %
0100 tis.200 tis.2016—2017+224 %2018+70 %
  • Najlepší rok
    2017, +224 %

Ukazovatele 2018

  • Marža
    -2,6 %
    −3,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    -1,5 %
    −3,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    98,6 %
    +9,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2018201720162015
Tržby165 137 €97 073 €30 000 €—
Výsledok hospodárenia−4 327 €1 192 €2 340 €−17 €
Aktíva spolu288 942 €79 505 €34 983 €4 983 €
Vlastné imanie4 188 €8 515 €7 323 €4 983 €
Podané1. 7. 20191. 7. 20191. 7. 201929. 6. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 4 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

IČ DPH
SK2120128736
platiteľ od 15. 8. 2018

Vlastníci a vedenie

Obchodný register SR

V registri nie sú uvedené osoby vo vedení ani spoločníci.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Malobytčianska cesta 1486, 014 01 Bytča
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Vznik a zánik
18. 8. 2015 – 21. 6. 2024
8 rokov činnosti
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 66359/L
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
73110 Reklamné agentúry
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
J&R Control, s.r.o. · eZmluva.sk 23, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bytča.

Predmet činnosti

17 ukončených činností

  • Administratívne služby2015 – 2024
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)2015 – 2024
  • Počítačové služby2015 – 2024
  • Prenájom hnuteľných vecí2015 – 2024
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom2015 – 2024
  • Reklamné a marketingové služby2015 – 2024
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu2015 – 2024
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb2015 – 2024
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Reklamné agentúry — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 73110), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

4 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 21. 6. 2024 · 9 záznamov

  1. 21. 6. 2024Zánik
  2. 3. 1. 2020Zrušená registrácia DPH
  3. 1. 7. 2019Podaná účtovná závierkaza rok 2016
  4. 15. 8. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2120128736
  5. 29. 4. 2017Zmena obchodného menaCHC, s.r.o.predtým J&R Control, s.r.o.
  6. 29. 4. 2017Presun sídlaMalobytčianska cesta 1486 Bytčapredtým Hliník nad Váhom 405 Bytča
  7. 6. 8. 2016Zmena obchodného menaJ&R Control, s.r.o.predtým eZmluva.sk 23, s.r.o.
  8. 6. 8. 2016Presun sídlaHliník nad Váhom 405 Bytčapredtým 295 Nimnica

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia reklamné agentúry s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48155772

CHC, s.r.o. – tržby 165 tis. € – IČO 48155772