SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48159476

2021 s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2015
IČO
48159476
DIČ
2120107484
Sídlo
Anenská 3, 811 05 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľIng. arch. Peter Lényi+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

2021 s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 18. 6. 2015. Vo vedení firmy: Peter Lényi a Ondrej Marko. V roku 2025 mala firma tržby 294 tis. € (+53,4 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať192. z 1 431 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
294 tis. €
Za rok
+53 %
Od 2016
+1143 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2016—2017+199 %2018+79 %2019−24 %2020+26 %2021−39 %2022+81 %2023+83 %2024−22 %2025+53 %
  • Najlepší rok
    2017, +199 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,2 %
    −4,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    7,7 %
    −17,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,9 %
    −5,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    36,3 %
    −21,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby293 500 €191 316 €246 447 €134 699 €74 458 €121 754 €96 648 €126 749 €70 669 €23 612 €—
Výsledok hospodárenia3 394 €10 069 €21 516 €−9 029 €−4 375 €−2 148 €753 €448 €−819 €1 555 €−793 €
Aktíva spolu69 247 €97 493 €46 389 €26 127 €46 007 €32 445 €46 584 €24 290 €13 954 €9 742 €4 207 €
Vlastné imanie44 124 €40 730 €30 661 €9 145 €18 175 €22 550 €22 143 €11 390 €4 942 €5 762 €4 207 €
Podané18. 3. 202631. 3. 202530. 6. 202431. 3. 202329. 6. 202229. 6. 202131. 10. 202031. 3. 201911. 3. 201820. 6. 201730. 3. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
192. z 1 431 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120107484
platiteľ od 6. 6. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Anenská 3, 811 05 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
18. 6. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 104678/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
71110 Architektonické činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností · 12 ukončených činností

  • Činnosť autorizovaného architektaod 2015
  • Fotografické službyod 2015
  • Reklamné a marketingové službyod 2015
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2015
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2015
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2015
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2015
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Architektonické činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
21 zmlúv
spolu 543 tis. € · posledná 10. 8. 2026

Posledné zmluvy

  • Múzeum mesta BratislavyZmluva o dielo a licenčná zmluva31 tis. €10. 8. 2026
  • Mestská časť Bratislava-Staré MestoZmluva o dielo a licenčná zmluva30 tis. €19. 5. 2026
  • Mesto ModraArchitektonická štúdia vybudovania prestupného terminálu Modra- licenčná zmluva—27. 4. 2026
  • Mesto NitraMandátna zmluva - Multifunkčná aréna - organizátor architektonickej súťaže21 tis. €8. 10. 2025
  • Mestská časť Bratislava-Staré MestoZmluva o dielo57 tis. €30. 9. 2025
  • Podpolianske osvetové strediskoDodatok č. 1 k Zmluve o dielo a o poskytnutí služieb —6. 3. 2025
  • Banskobystrický samosprávny krajZmluva o dielo17 tis. €28. 2. 2025
  • Mestská časť Bratislava-Staré MestoZmluva o dielo23 tis. €5. 11. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025192. z 1 431
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (architektonické činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 18. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 18. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 8. 8. 2018Zápis konečného užívateľa výhodIng. arch. Peter Lényi
  3. 6. 6. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2120107484
  4. 18. 2. 2016Presun sídlaAnenská 3 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Vajnorská 15 Bratislava-Nové Mesto
  5. 1. 2. 2016Nový člen vedeniaIng. arch. Ondrej Marko, konateľ
  6. 18. 6. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia architektonické činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48159476

2021 s.r.o. – tržby 294 tis. € – IČO 48159476