SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48159808

SnaMart s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Šarišské Bohdanovce · od 2015
IČO
48159808
DIČ
2120073637
Sídlo
Varhaňovce 60, 082 05 Šarišské Bohdanovce
firmy v okolí

KonateľMarta Snaková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SnaMart s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Šarišské Bohdanovce, v registri od 14. 5. 2015. Vo vedení firmy: Marta Snaková. V roku 2025 mala firma tržby 62 tis. € (−1,6 %) a stratu 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2081. z 6 699 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
62 tis. €
Za rok
−2 %
Od 2015
+199 %
025 tis.50 tis.75 tis.2015—2016+111 %2017+1 %2018−7 %2019+2 %2020−9 %2021+4 %2022+14 %2023+30 %2024+8 %2025−2 %
  • Najlepší rok
    2016, +111 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -10,0 %
    −25,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -11,1 %
    −26,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -10,0 %
    −22,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    9,9 %
    −7,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby62 446 €63 459 €58 949 €45 477 €40 060 €38 603 €42 371 €41 370 €44 462 €44 182 €20 892 €
Výsledok hospodárenia−6 239 €9 503 €6 792 €5 441 €7 668 €6 340 €−41 €4 134 €5 371 €8 529 €3 515 €
Aktíva spolu62 187 €75 516 €60 100 €50 438 €48 628 €45 430 €47 273 €34 134 €34 766 €33 877 €10 301 €
Vlastné imanie56 013 €62 251 €52 748 €45 956 €40 515 €32 846 €26 507 €26 549 €22 415 €17 044 €8 515 €
Podané11. 6. 202614. 3. 202528. 3. 202426. 6. 202319. 6. 202222. 6. 202112. 6. 202025. 6. 201923. 6. 201829. 3. 201710. 4. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2081. z 6 699 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120073637
platiteľ od 15. 6. 2023
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Varhaňovce 60, 082 05 Šarišské Bohdanovce
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 5. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 31496/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
69200 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Šarišské Bohdanovce.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • Vedenie účtovníctvaod 2015
  • Administratívne službyod 2015
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2015
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2015
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi(maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 4 tis. € · posledná 22. 9. 2017

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 69200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252081. z 6 699
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 11. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 11. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 6. 2023Registrácia za platiteľa DPHSK2120073637
  3. 14. 5. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48159808

SnaMart s.r.o. – tržby 62 tis. € – IČO 48159808