SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48167657

Netspree s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2015
IČO
48167657
DIČ
2120076189
Sídlo
Osiková 3211/9, 010 07 Žilina
firmy v okolí

KonateľJuraj Hallon+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Netspree s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 30. 5. 2015. Vo vedení firmy: Juraj Hallon a Róbert Hallon. V roku 2025 mala firma tržby 75 tis. € (−6,8 %) a zisk 24 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať145. z 603 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
75 tis. €
Za rok
−7 %
050 tis.100 tis.2015—2016×5,52017−16 %2018−90 %2019+57 %2020×13,22021+56 %2022+143 %2023+215 %2024−19 %2025−7 %
  • Najlepší rok
    2020, ×13,2

Ukazovatele 2025

  • Marža
    32,2 %
    −8,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    67,9 %
    −9,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    44,8 %
    −0,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    34,0 %
    −7,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby75 329 €80 829 €99 978 €31 703 €13 045 €8 379 €634 €405 €4 066 €4 816 €877 €
Výsledok hospodárenia24 230 €32 802 €49 963 €10 774 €1 940 €3 950 €−824 €−1 712 €−954 €448 €−403 €
Aktíva spolu54 073 €72 243 €108 130 €20 973 €8 954 €7 000 €1 617 €2 670 €4 756 €5 934 €4 709 €
Vlastné imanie35 694 €42 513 €59 711 €18 218 €7 445 €5 505 €1 555 €2 379 €4 091 €5 045 €4 597 €
Podané29. 3. 20261. 4. 202526. 3. 202421. 3. 202330. 3. 202222. 3. 20212. 3. 202021. 3. 201920. 2. 201822. 3. 201719. 3. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
145. z 603 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120076189
platiteľ od 11. 8. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
2 telefóny · 3 e-maily · 3 weby firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Osiková 3211/9, 010 07 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
30. 5. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 63858/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
74200 Fotografické činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2015
  • Počítačové službyod 2015
  • Výroba bižutérie a suvenírovod 2015
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2015
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2015
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2015
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2015
  • Čistiace a upratovacie službyod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Fotografické činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 74200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025145. z 603
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (fotografické činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 29. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 6. 2017Nový spoločníkRóbert Hallon, podiel 50 %
  3. 20. 6. 2017Nový spoločníkJuraj Hallon, podiel 50 %
  4. 8. 3. 2017Nový člen vedeniaRóbert Hallon, konateľ
  5. 11. 8. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2120076189
  6. 30. 5. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia fotografické činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48167657

Netspree s.r.o. – tržby 75 tis. € – IČO 48167657