SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48174149

LUGAMA, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Čadca · od 2015
IČO
48174149
DIČ
2120074495
Sídlo
Školská 3283/1A, 022 01 Čadca
firmy v okolí

KonateľĽudmila Gavláková+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

LUGAMA, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Čadca, v registri od 27. 5. 2015. Vo vedení firmy: Ľudmila Gavláková a Ľubomír Gavlák. V roku 2025 mala firma tržby 501 tis. € (+110,7 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1120. z 15 643 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
501 tis. €
Za rok
+111 %
Od 2015
+182 %
0500 tis.1 mil.2015—2016+222 %2017+50 %2018+10 %2019−51 %2020−57 %2021−84 %2022×10,62023−21 %2024−12 %2025+111 %
  • Priemerný rast ročne
    +10,9 %
  • Najlepší rok
    2022, ×10,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,4 %
    −1,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    5,0 %
    −3,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,1 %
    −0,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    37,2 %
    −12,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby500 979 €237 754 €269 241 €342 108 €32 381 €200 916 €467 158 €947 015 €857 746 €572 563 €177 588 €
Výsledok hospodárenia2 142 €3 303 €3 367 €7 612 €−4 433 €1 762 €2 724 €15 244 €17 554 €4 150 €153 €
Aktíva spolu68 577 €81 758 €62 530 €42 154 €27 633 €56 090 €88 367 €246 293 €223 803 €90 235 €164 357 €
Vlastné imanie43 100 €40 958 €37 654 €34 287 €26 675 €46 587 €44 825 €42 101 €26 857 €9 303 €5 153 €
Podané26. 3. 202612. 3. 202514. 3. 202420. 3. 202324. 3. 202215. 3. 202111. 3. 202013. 3. 201916. 3. 201828. 3. 201724. 3. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1120. z 15 643 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120074495
platiteľ od 2. 5. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Školská 3283/1A, 022 01 Čadca
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
27. 5. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 63838/L
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
8299 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Čadca.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

28 zapísaných činností

  • montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrickýchod 2015
  • zámočníctvood 2015
  • výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie)od 2015
  • poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2015
  • prevádzkovanie výdajne stravyod 2015
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2015
  • administratívne službyod 2015
  • reklamné a marketingové službyod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 8299), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251120. z 15 643
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 26. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 26. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 8. 2022Nový spoločníkĽubomír Gavlák, podiel 70 %
  3. 24. 8. 2022Nový spoločníkĽudmila Gavláková, podiel 30 %
  4. 2. 5. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2120074495
  5. 6. 1. 2021Presun sídlaŠkolská 3283/1A Čadcapredtým Andreja Hlinku 28 Čadca
  6. 30. 1. 2018Presun sídlaAndreja Hlinku 28 Čadcapredtým Andreja Hlinku 3 Čadca
  7. 27. 5. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48174149

LUGAMA, s.r.o. – tržby 501 tis. € – IČO 48174149