SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48188271

M & S, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2015
IČO
48188271
DIČ
2120085550
Sídlo
Kamenná 8436/16D, 010 01 Žilina
firmy v okolí

KonateľJaroslav Staš

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

M & S, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 13. 6. 2015. Vo vedení firmy: Jaroslav Staš. V roku 2025 mala firma tržby 256 tis. € (+0,9 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať151. z 503 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
256 tis. €
Za rok
+1 %
Od 2016
+1466 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2016—2017×26,22018−31 %2019−2 %2020+23 %2021+61 %2022+19 %2023−13 %2024−57 %2025+1 %
  • Najlepší rok
    2017, ×26,2

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,8 %
    +0,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    1,8 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,4 %
    +1,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    17,9 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby255 516 €253 217 €594 923 €685 148 €576 816 €357 325 €290 834 €295 407 €428 015 €16 313 €—
Výsledok hospodárenia2 049 €−296 €7 843 €18 €1 331 €1 487 €1 034 €1 398 €−546 €−18 429 €−641 €
Aktíva spolu142 553 €96 994 €206 540 €103 101 €78 652 €72 743 €21 541 €10 641 €10 664 €11 858 €5 024 €
Vlastné imanie117 081 €—158 428 €103 392 €44 114 €35 483 €−1 544 €−2 578 €−13 976 €−14 070 €4 359 €
Podané28. 3. 202618. 3. 202530. 6. 202430. 6. 202331. 8. 202226. 6. 20225. 11. 20202. 3. 20202. 4. 201929. 5. 201830. 6. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
151. z 503 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120085550
platiteľ od 1. 4. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kamenná 8436/16D, 010 01 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 6. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 63910/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
2599 Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

25 zapísaných činností

  • pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajneod 2015
  • reklamné a marketingové službyod 2015
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2015
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2015
  • čistiace a upratovacie službyod 2015
  • administratívne službyod 2015
  • prenájom hnuteľných vecíod 2015
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
6 zmlúv
spolu 26 tis. € · posledná 27. 2. 2026

Posledné zmluvy

  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny RužomberokDohoda – NP Finančné stimuly - Mentorované zapracovanie – v zmysle schémy DM a mimo schémy7 tis. €27. 2. 2026
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny RužomberokDohoda – NP Finančné stimuly - Mentorované zapracovanie – v zmysle schémy DM a mimo schémy9 tis. €21. 11. 2025
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny RužomberokDohoda – NP Finančné stimuly - Mentorované zapracovanie – v zmysle schémy DM a mimo schémy10 tis. €27. 10. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 2599), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025151. z 503
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatných kovových výrobkov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 28. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 28. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 8. 2. 2019Nový spoločníkJaroslav Staš, podiel 100 %
  3. 1. 4. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2120085550
  4. 13. 6. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných kovových výrobkov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48188271

M & S, s. r. o. – tržby 256 tis. € – IČO 48188271