SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48192121

Kolembus ZÁMOČNÍCTVO s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nové Zámky · od 2015
IČO
48192121
DIČ
2120086111
Sídlo
Vinohrady 9318/5A, 940 51 Nové Zámky
firmy v okolí

KonateľPeter Kolembus

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Kolembus ZÁMOČNÍCTVO s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Zámky, v registri od 13. 6. 2015. Vo vedení firmy: Peter Kolembus. V roku 2025 mala firma tržby 55 tis. € (+103,5 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať438. z 655 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
55 tis. €
Za rok
+103 %
Od 2015
−16 %
0100 tis.200 tis.2015—2016+104 %2017+16 %2018−21 %2019+1 %2020−28 %2021−10 %2022−31 %2023+22 %2024−60 %2025+103 %
  • Priemerný rast ročne
    −1,7 %
  • Najlepší rok
    2016, +104 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    6,9 %
    −3,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    24,0 %
    +0,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    16,6 %
    +7,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    30,7 %
    −28,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby54 864 €26 966 €67 273 €54 938 €79 978 €88 560 €123 202 €121 687 €154 743 €133 465 €65 313 €
Výsledok hospodárenia3 768 €2 806 €1 316 €361 €3 517 €611 €2 723 €3 969 €−2 635 €−8 692 €2 972 €
Aktíva spolu22 662 €29 041 €39 939 €51 303 €52 027 €54 631 €52 792 €75 304 €85 827 €73 131 €62 822 €
Vlastné imanie15 716 €11 948 €9 142 €7 826 €7 465 €3 948 €3 337 €614 €−3 355 €−8 692 €7 972 €
Podané5. 3. 20263. 3. 20253. 3. 20245. 3. 20235. 3. 20228. 3. 202125. 2. 202025. 3. 201926. 3. 201828. 6. 20175. 3. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
438. z 655 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120086111
platiteľ od 10. 7. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Vinohrady 9318/5A, 940 51 Nové Zámky
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 6. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 39022/N
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
25110 Výroba kovových konštrukcií a ich častí
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nové Zámky.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • Zámočníctvood 2015
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2015
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2015
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2015
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2015
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2015
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2015
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba kovových konštrukcií a ich častí — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 25110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025438. z 655
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba kovových konštrukcií a ich častí).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 5. 3. 2026 · 2 záznamy

  1. 5. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 6. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba kovových konštrukcií a ich častí s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48192121

Kolembus ZÁMOČNÍCTVO s.r.o. – tržby 55 tis. € – IČO 48192121