SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48193151

Grebnesor, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2015
IČO
48193151
DIČ
2120108529
Sídlo
Bratislavská 31, 010 01 Žilina
firmy v okolí

KonateľPatrik Rosenberg

Kontakty na firmutelefón ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Grebnesor, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 6. 8. 2015. Vo vedení firmy: Patrik Rosenberg. V roku 2025 mala firma tržby 140 tis. € (+3,9 %) a stratu 33 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať102. z 351 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
140 tis. €
Za rok
+4 %
050 tis.100 tis.150 tis.2016—2017+153 %2018+186 %2019+75 %2020+37 %2021−37 %2022−46 %2023+125 %2024+57 %2025+4 %
  • Najlepší rok
    2018, +186 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -23,3 %
    +54,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -18,3 %
    +96,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    nad 300 %
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby140 322 €135 089 €86 149 €38 373 €70 495 €112 227 €82 078 €46 883 €16 380 €6 475 €—
Výsledok hospodárenia−32 675 €−104 405 €−159 307 €−46 519 €−67 577 €−6 069 €−4 817 €−257 €930 €−720 €−87 €
Aktíva spolu178 883 €91 007 €71 313 €150 486 €156 649 €143 983 €88 527 €6 613 €7 961 €7 173 €4 913 €
Vlastné imanie−406 503 €−373 828 €−269 423 €−110 116 €−63 597 €−6 020 €49 €4 866 €5 123 €4 193 €4 913 €
Podané3. 6. 20266. 6. 202526. 6. 202427. 6. 20236. 6. 202231. 5. 202111. 3. 202017. 5. 201919. 3. 201828. 6. 201715. 3. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
102. z 351 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120108529
platiteľ od 1. 7. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
1 telefón · 1 web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bratislavská 31, 010 01 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 8. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 64153/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
93290 Ostatné zábavné činnosti a voľnočasové aktivity
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Predmet činnosti

30 zapísaných činností

  • Administratívne službyod 2015
  • Donášková službaod 2015
  • Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2015
  • Prevádzkovanie športových zariadeníod 2015
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2015
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2015
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2015
  • Faktoring a forfaitingod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné zábavné činnosti a voľnočasové aktivity — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 12. 11. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 93290), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025102. z 351
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné zábavné činnosti a voľnočasové aktivity).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

14 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 14.

História zmien

Posledná zmena 3. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 3. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 7. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2120108529
  3. 12. 1. 2018Presun sídlaBratislavská 31 Žilinapredtým Pod Hôrkou 12 Žilina
  4. 6. 8. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné zábavné činnosti a voľnočasové aktivity s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48193151

Grebnesor, spol. s r.o. – tržby 140 tis. € – IČO 48193151