SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48211176

AGAZ, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2015
IČO
48211176
DIČ
2120095758
Sídlo
Guothova 9, 831 01 Bratislava – Nové Mesto
firmy v okolí

KonateľJuraj Schwarz

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

AGAZ, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto, v registri od 26. 6. 2015. Vo vedení firmy: Juraj Schwarz. V roku 2025 mala firma tržby 47 tis. € (+13,9 %) a zisk 17 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať641. z 1 061 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
47 tis. €
Za rok
+14 %
Od 2023
+96 %
020 tis.40 tis.60 tis.2023—2024+72 %2025+14 %
  • Najlepší rok
    2024, +72 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    35,8 %
    +4,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    37,9 %
    −9,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    28,8 %
    −3,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    23,9 %
    −6,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby46 773 €41 050 €23 910 €———————
Výsledok hospodárenia16 750 €12 940 €9 496 €0 €−416 €−81 €−71 €163 €2 032 €−41 €
Aktíva spolu58 098 €39 573 €26 242 €5 992 €5 992 €6 408 €6 489 €6 600 €6 877 €4 845 €
Vlastné imanie44 188 €27 438 €14 496 €5 992 €5 992 €6 408 €6 489 €6 560 €6 397 €4 845 €
Podané29. 3. 202631. 3. 20252. 4. 202427. 6. 202330. 3. 202230. 3. 20211. 4. 202010. 3. 201925. 3. 20189. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
641. z 1 061 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Guothova 9, 831 01 Bratislava – Nové Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
26. 6. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 104860/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
71200 Technické testovanie a analýzy
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • čiastiace a upratovacie služby,od 2015
  • oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky,od 2015
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,od 2015
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien,od 2015
  • prípravné práce k realizácii stavby ,od 2015
  • opracovanie kovu jednoduchým spôsobom,od 2015
  • výroba jednoduchých výrobkov z kovu,od 2015
  • výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba,od 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Technické testovanie a analýzy — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025641. z 1 061
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (technické testovanie a analýzy).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 29. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 29. 7. 2023Presun sídlaGuothova 9 Bratislava - mestská časť Nové Mestopredtým Sinokvetná 25 Bratislava-Ružinov
  3. 29. 7. 2023Nový spoločníkJuraj Schwarz, podiel 100 %
  4. 19. 7. 2023Nový člen vedeniaJuraj Schwarz, konateľ
  5. 26. 6. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia technické testovanie a analýzy s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48211176

AGAZ, s. r. o. – tržby 47 tis. € – IČO 48211176