SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48218154

IG Trade, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bánovce nad Bebravou · od 2015
IČO
48218154
DIČ
2120092590
Sídlo
Biskupice 138, 957 01 Bánovce nad Bebravou
firmy v okolí

KonateľMiloš Igaz

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

IG Trade, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bánovce nad Bebravou, v registri od 4. 7. 2015. Vo vedení firmy: Miloš Igaz. V roku 2024 mala firma tržby 15 tis. € (+15,4 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať433. z 619 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2024
15 tis. €
Za rok
+15 %
020 tis.40 tis.2017—2018+42 %2019+14 %2020+110 %2021−50 %2022−11 %2023−12 %2024+15 %
  • Najlepší rok
    2020, +110 %

Ukazovatele 2024

  • Marža
    15,0 %
    −57,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    10,0 %
    −36,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,4 %
    −21,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    15,6 %
    −20,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2024202320222021202020192018201720162015
Tržby14 741 €12 775 €14 517 €16 366 €32 684 €15 555 €13 701 €9 628 €——
Výsledok hospodárenia2 204 €9 252 €621 €517 €815 €−185 €716 €1 411 €1 735 €—
Aktíva spolu26 141 €31 063 €17 574 €18 821 €16 780 €20 344 €15 409 €16 887 €15 095 €5 010 €
Vlastné imanie22 062 €19 858 €10 606 €9 985 €9 467 €8 689 €8 873 €8 157 €6 745 €5 010 €
Podané30. 6. 202527. 6. 202412. 3. 202318. 3. 20223. 3. 202117. 3. 20208. 3. 201919. 3. 201824. 3. 201725. 4. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
433. z 619 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Biskupice 138, 957 01 Bánovce nad Bebravou
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 7. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 31818/R
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bánovce nad Bebravou.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidlaod 2015
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2015
  • Reklamné a marketingové službyod 2015
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2015
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2015
  • Opracovanie kovu jednoduchým spôsobomod 2016
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 tony vrátane prípojného vozidlaod 2020
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 23. 3. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2024433. z 619
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2024 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2025 · 3 záznamy

  1. 30. 6. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  2. 11. 3. 2016Presun sídlaBiskupice 138 Bánovce nad Bebravoupredtým Jesenského 1892/11 Bánovce nad Bebravou
  3. 4. 7. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48218154

IG Trade, s. r. o. – tržby 15 tis. € – IČO 48218154