SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48218511

Artube s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2015
IČO
48218511
DIČ
2120111510
Sídlo
Svätovavrinecká 13920/10, 831 01 Bratislava – Nové Mesto
firmy v okolí
Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Artube s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto, v registri od 3. 7. 2015. V roku 2023 mala firma tržby 41 tis. € a zisk 80 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2023
41 tis. €
Za rok
×17
0100 tis.200 tis.2015—2016×682017+124 %2018−34 %2019−98 %2023×17
  • Najlepší rok
    2016, ×68

Ukazovatele 2023

  • Marža
    0,2 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,5 %
    +0,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,4 %
    +0,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    16,2 %
    −0,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202320222021202020192018201720162015
Tržby40 650 €———2 387 €119 296 €181 533 €81 001 €1 191 €
Výsledok hospodárenia80 €−74 €0 €—37 €9 387 €−1 259 €4 468 €−4 255 €
Aktíva spolu20 749 €20 658 €20 668 €20 668 €20 668 €18 601 €74 187 €15 131 €4 887 €
Vlastné imanie17 384 €17 304 €17 378 €17 378 €17 378 €17 342 €7 955 €9 214 €3 445 €
Podané30. 6. 202427. 6. 202327. 6. 202330. 6. 202131. 3. 202016. 3. 201915. 2. 20182. 3. 201723. 3. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2120111510
platiteľ od 12. 4. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

  • Recovery, s.r.o.Spoločník 66,7 %vklad 6 000 € · vo firme od 2024
  • Bankruptcy Advisory, s.r.o.Spoločník 33,3 %vklad 3 000 € · vo firme od 2024
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Svätovavrinecká 13920/10, 831 01 Bratislava – Nové Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 7. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 105028/B
Hlavná činnosť
7420 Fotografické činnosti
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 7420), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 256 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 1 256.

História zmien

Posledná zmena 26. 11. 2024 · 6 záznamov

  1. 26. 11. 2024Nový spoločníkRecovery, s.r.o., podiel 66,7 %
  2. 26. 11. 2024Nový spoločníkBankruptcy Advisory, s.r.o., podiel 33,3 %
  3. 30. 6. 2024Podaná účtovná závierkaza rok 2023
  4. 1. 9. 2021Zrušená registrácia DPH
  5. 12. 4. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2120111510
  6. 3. 7. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia fotografické činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48218511

Artube s.r.o. – tržby 41 tis. € – IČO 48218511