SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48218723

Aventis, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2015
IČO
48218723
DIČ
2120099949
Sídlo
Haburská 31, 821 01 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Andrej Zborovančík

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Aventis, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 3. 7. 2015. Vo vedení firmy: Andrej Zborovančík. V roku 2025 mala firma tržby 50 tis. € (+122,9 %) a zisk 43 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1589. z 3 141 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
50 tis. €
Za rok
+123 %
020 tis.40 tis.60 tis.2015—2016+246 %2017−8 %2018−47 %2019−40 %2020+35 %2021−33 %2022−70 %2023+11 %2024×82025+123 %
  • Najlepší rok
    2024, ×8

Ukazovatele 2025

  • Marža
    84,8 %
    +3,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    88,6 %
    +7,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    72,0 %
    +6,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    18,8 %
    −0,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby50 305 €22 565 €2 823 €2 541 €8 359 €12 566 €9 292 €15 601 €29 251 €31 701 €9 171 €
Výsledok hospodárenia42 656 €18 400 €−174 €−184 €−364 €−447 €−255 €23 €−575 €−292 €1 475 €
Aktíva spolu59 277 €28 071 €6 391 €6 598 €6 837 €12 888 €13 323 €13 807 €14 131 €15 161 €7 087 €
Vlastné imanie48 156 €22 605 €4 205 €4 380 €4 564 €4 928 €5 376 €5 631 €5 607 €6 183 €6 475 €
Podané13. 5. 202629. 6. 202517. 3. 202411. 3. 20231. 3. 202214. 3. 202126. 4. 202010. 6. 20191. 4. 20194. 6. 201714. 3. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1589. z 3 141 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
5 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120099949
platiteľ od 1. 1. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Haburská 31, 821 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 7. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 105017/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
46190 Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2015
  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2015
  • prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2015
  • reklamné a marketingové službyod 2015
  • správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnotyod 2015
  • administratívne službyod 2015
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2015
  • vedenie účtovníctvaod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251589. z 3 141
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 13. 5. 2026 · 5 záznamov

  1. 13. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 1. 2026Registrácia za platiteľa DPHSK2120099949
  3. 10. 9. 2020Nový spoločníkIng. Andrej Zborovančík, podiel 100 %
  4. 1. 9. 2020Nový člen vedeniaIng. Andrej Zborovančík, konateľ
  5. 3. 7. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48218723

Aventis, s.r.o. – tržby 50 tis. € – IČO 48218723