SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48235253

SALIX Trading s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2015
IČO
48235253
DIČ
2120129121
Sídlo
Hargašova 8817/23C, 841 06 Bratislava – Záhorská Bystrica
firmy v okolí

KonateľMgr. Ondrej Vrba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SALIX Trading s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Záhorská Bystrica, v registri od 14. 7. 2015. Vo vedení firmy: Ondrej Vrba. V roku 2025 mala firma tržby 90 tis. € (−23,2 %) a zisk 1 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4415. z 15 643 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
90 tis. €
Za rok
−23 %
Od 2015
+77 %
0100 tis.200 tis.2015—2016−39 %2017−58 %2018+22 %2019+123 %2020−28 %2021+291 %2022−42 %2023+171 %2024−25 %2025−23 %
  • Priemerný rast ročne
    +5,9 %
  • Najlepší rok
    2021, +291 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,5 %
    −2,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    5,2 %
    −14,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,7 %
    −5,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    67,3 %
    +1,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby90 032 €117 172 €156 358 €57 755 €99 275 €25 404 €35 113 €15 757 €12 926 €30 885 €50 800 €
Výsledok hospodárenia1 378 €5 110 €6 219 €58 €16 270 €−3 057 €−15 549 €−46 535 €−82 453 €−51 385 €14 155 €
Aktíva spolu81 133 €75 347 €52 868 €74 096 €105 923 €−2 523 €25 134 €30 663 €51 350 €75 766 €23 155 €
Vlastné imanie26 501 €25 586 €19 490 €13 271 €13 213 €−3 057 €−176 766 €−161 217 €−114 683 €−32 230 €19 155 €
Podané30. 4. 202612. 6. 20251. 7. 202430. 6. 202328. 6. 202229. 6. 20215. 2. 202025. 6. 201926. 6. 20182. 2. 201729. 3. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4415. z 15 643 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120129121
platiteľ od 1. 2. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hargašova 8817/23C, 841 06 Bratislava – Záhorská Bystrica
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 7. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 105182/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Záhorská Bystrica.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

30 zapísaných činností

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2015
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2015
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2015
  • Čistiace a upratovacie službyod 2015
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2015
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 2015
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2015
  • Výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie)od 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254415. z 15 643
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 4. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 6. 2021Presun sídlaHargašova 8817/23C Bratislava - mestská časť Záhorská Bystricapredtým Bratislavská 8432/53 Bratislava-Záhorská Bystrica
  3. 11. 6. 2021Nový spoločníkMgr. Ondrej Vrba, podiel 100 %
  4. 1. 2. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2120129121
  5. 14. 7. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48235253

SALIX Trading s.r.o. – tržby 90 tis. € – IČO 48235253