SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48243744

ONDIKOVÁ DENT s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Brezno · od 2015
IČO
48243744
DIČ
2120098079
Sídlo
Nemocnica s poliklinikou Brezno, n.o., Banisko 1, 977 42 Brezno
firmy v okolí

KonateľMDDr. Eva Ondiková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ONDIKOVÁ DENT s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Brezno, v registri od 16. 7. 2015. Vo vedení firmy: Eva Ondiková. V roku 2025 mala firma tržby 247 tis. € (+10,4 %) a zisk 8 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať461. z 1 181 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
247 tis. €
Za rok
+10 %
Od 2015
+1707 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2015—2016×4,22017−26 %2018+34 %2019+51 %2020+11 %2021+9 %2022−13 %2023+109 %2024+20 %2025+10 %
  • Najlepší rok
    2016, ×4,2

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,4 %
    +1,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    40,1 %
    −1,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,9 %
    +2,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    87,7 %
    −5,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby246 809 €223 658 €186 823 €89 501 €102 840 €94 518 €84 976 €56 247 €41 967 €57 079 €13 661 €
Výsledok hospodárenia8 363 €5 201 €18 074 €−5 634 €13 733 €−8 596 €781 €−10 676 €−5 505 €3 570 €−10 532 €
Aktíva spolu169 564 €179 507 €151 372 €77 433 €68 616 €62 511 €72 518 €77 101 €52 122 €27 822 €18 344 €
Vlastné imanie20 835 €12 472 €7 270 €−17 859 €−12 225 €−25 958 €−17 363 €−18 144 €−7 468 €−1 963 €−5 532 €
Podané10. 3. 202610. 3. 202518. 3. 20245. 3. 20238. 3. 202227. 3. 202113. 3. 202012. 2. 201918. 2. 20183. 2. 201714. 3. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
461. z 1 181 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Nemocnica s poliklinikou Brezno, n.o., Banisko 1, 977 42 Brezno
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 7. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 28350/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86230 Zubná lekárska prax
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Brezno.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • Reklamné a marketingové službyod 2015
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2015
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2015
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2015
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia: druh: ambulancia špecializovaná; odborné zameranie: ambulancia zubného lekárstvaod 2015
  • Prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia: druh: ambulancia špecializovaná, odborné zameranie: ambulancia dentálnej hygienyod 2023
  • Zubná technikaod 2023
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Zubná lekárska prax — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
17 zmlúv
posledná 24. 6. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—24. 6. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 3. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—25. 6. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86230), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025461. z 1 181
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (zubná lekárska prax).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 10. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 10. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 11. 2023Nový spoločníkMDDr. Eva Ondiková, podiel 85 %
  3. 23. 11. 2023Nový spoločníkJuraj Ondik, podiel 15 %
  4. 19. 9. 2015Presun sídlaNemocnica s poliklinikou Brezno, n.o., Banisko 1 Breznopredtým Ladislava Novomeského 1231/14 Brezno
  5. 16. 7. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia zubná lekárska prax s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48243744

ONDIKOVÁ DENT s.r.o. – tržby 247 tis. € – IČO 48243744