SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48265667

ŠepStav, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Považská Bystrica · od 2015
IČO
48265667
DIČ
2120113611
Sídlo
Robotnícka 4490, 017 01 Považská Bystrica
firmy v okolí

KonateľJán Šepeš

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ŠepStav, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Považská Bystrica, v registri od 13. 8. 2015. Vo vedení firmy: Ján Šepeš. V roku 2025 mala firma tržby 5 tis. € (−78,3 %) a stratu 13 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať7494. z 8 291 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
5 tis. €
Za rok
−78 %
010 tis.20 tis.30 tis.2015—2016−2 %2017−15 %2018−54 %2019+249 %2020−41 %2021+61 %2022−20 %2023+263 %2024+71 %2025−78 %
  • Najlepší rok
    2023, +263 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -5,4 %
    −3,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    105,1 %
    +5,4 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby5 397 €24 915 €14 537 €4 009 €5 021 €3 115 €5 259 €1 506 €3 285 €3 850 €3 920 €
Výsledok hospodárenia−13 172 €−4 887 €8 275 €−11 078 €−1 041 €64 €2 106 €−202 €−1 528 €1 225 €2 836 €
Aktíva spolu243 302 €257 511 €260 811 €250 170 €259 513 €9 912 €10 266 €7 719 €8 313 €9 893 €8 935 €
Vlastné imanie−12 402 €770 €5 657 €−2 618 €8 460 €9 501 €9 436 €7 331 €7 533 €9 060 €7 836 €
Podané25. 3. 202630. 3. 202527. 3. 202427. 3. 202330. 3. 202229. 3. 202124. 3. 20205. 3. 20197. 3. 201827. 3. 201729. 3. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
7494. z 8 291 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Robotnícka 4490, 017 01 Považská Bystrica
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 8. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 31930/R
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Považská Bystrica.

Predmet činnosti

25 zapísaných činností

  • Opracovanie kovu jednoduchým spôsobomod 2015
  • Výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 2015
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2015
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2015
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2015
  • Čistiace a upratovacie službyod 2015
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2015
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20257494. z 8 291
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 25. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 25. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 29. 12. 2022Nový spoločníkJozef Grbál, podiel 100 %
  3. 13. 8. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48265667

ŠepStav, s.r.o. – tržby 5 tis. € – IČO 48265667