SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48320269

LYSO s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2015
IČO
48320269
DIČ
2120169931
Sídlo
Martinská 1618/5, 010 08 Žilina
firmy v okolí

KonateľPeter Lysík

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

LYSO s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 1. 10. 2015. Vo vedení firmy: Peter Lysík. V roku 2025 mala firma tržby 70 tis. € (+73,0 %) a zisk 9 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1385. z 3 141 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
70 tis. €
Za rok
+73 %
050 tis.100 tis.150 tis.2016—2017+105 %2018+132 %2019+65 %2020+126 %2021−23 %2022−55 %2023−70 %2024+188 %2025+73 %
  • Najlepší rok
    2024, +188 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    12,5 %
    +6,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    54,2 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    47,0 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    13,2 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby70 417 €40 694 €14 128 €47 400 €105 152 €136 293 €60 421 €36 558 €15 780 €7 693 €—
Výsledok hospodárenia8 771 €2 472 €139 €2 €643 €607 €−217 €83 €764 €−1 827 €−260 €
Aktíva spolu18 643 €9 468 €16 245 €2 450 €9 603 €30 448 €25 953 €4 163 €7 758 €3 795 €4 906 €
Vlastné imanie16 182 €7 411 €11 939 €—4 793 €4 150 €3 543 €3 760 €3 677 €2 913 €4 740 €
Podané18. 6. 202627. 6. 202518. 6. 202429. 6. 202328. 6. 202230. 6. 202129. 10. 202026. 6. 201926. 5. 201829. 5. 201728. 6. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1385. z 3 141 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
1 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120169931
platiteľ od 28. 11. 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Martinská 1618/5, 010 08 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 10. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 64390/L
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
46190 Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

27 zapísaných činností

  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2015
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2015
  • Vedenie účtovníctvaod 2015
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2015
  • Výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 2015
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2015
  • Skladovanieod 2015
  • Faktoring a forfaitingod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 4. 9. 2019
Eurofondy
1 projekt
zazmluvnené 200 tis. € · posledný 10. 9. 2019

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251385. z 3 141
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 18. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 18. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 11. 2025Registrácia za platiteľa DPHSK2120169931
  3. 11. 12. 2023Výmaz konečného užívateľa výhodPeter Lysík
  4. 13. 8. 2019Zápis konečného užívateľa výhodPeter Lysík
  5. 1. 10. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48320269

LYSO s.r.o. – tržby 70 tis. € – IČO 48320269