SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48334227

Velo servis, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2015

predtým Torem s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
48334227
DIČ
2120149713
Sídlo
Romanova 1678/33, 851 02 Bratislava – Petržalka
firmy v okolí

KonateľPeter Velčický

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Velo servis, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 27. 10. 2015. Vo vedení firmy: Peter Velčický. V roku 2025 mala firma tržby 114 tis. € (+5,5 %) a zisk 10 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1015. z 3 863 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
114 tis. €
Za rok
+5 %
050 tis.100 tis.150 tis.2016—2017+111 %2018+74 %2019+17 %2020+45 %2021+33 %2022+11 %2023+47 %2024−0 %2025+5 %
  • Najlepší rok
    2017, +111 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    8,4 %
    +2,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    21,0 %
    +3,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    10,2 %
    +2,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    51,5 %
    −4,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby114 040 €108 123 €108 351 €73 517 €66 274 €49 844 €34 424 €29 416 €16 860 €8 009 €—
Výsledok hospodárenia9 597 €6 436 €4 021 €−16 215 €15 024 €21 331 €6 548 €8 239 €4 533 €−4 374 €—
Aktíva spolu94 318 €82 048 €70 309 €69 147 €80 319 €83 041 €63 123 €21 618 €11 840 €7 551 €5 000 €
Vlastné imanie45 783 €36 186 €29 751 €25 730 €45 403 €33 379 €12 048 €13 398 €5 159 €626 €5 000 €
Podané17. 6. 202627. 6. 202521. 6. 202431. 5. 202310. 6. 202226. 5. 20214. 6. 202026. 6. 201926. 6. 201829. 6. 201723. 3. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1015. z 3 863 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
3 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120149713
platiteľ od 1. 5. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Romanova 1678/33, 851 02 Bratislava – Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
27. 10. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 108180/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82110 Kombinované administratívno-kancelárske činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
Paročistenie s.r.o. · Torem s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Petržalka.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

41 zapísaných činností

  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2015
  • Verejné obstarávanieod 2015
  • Vedenie účtovníctvaod 2015
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2015
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 2015
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2015
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2015
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Kombinované administratívno-kancelárske činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251015. z 3 863
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (kombinované administratívno-kancelárske činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

9 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Zobrazených 8 najnovších z 9.

História zmien

Posledná zmena 17. 6. 2026 · 8 záznamov

  1. 17. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 12. 2021Zmena obchodného menaVelo servis, s.r.o.predtým Paročistenie s.r.o.
  3. 9. 11. 2021Nový člen vedeniaPeter Velčický, konateľ
  4. 1. 5. 2021Registrácia za platiteľa DPHSK2120149713
  5. 10. 6. 2016Nový spoločníkPeter Velčický, podiel 100 %
  6. 5. 12. 2015Zmena obchodného menaParočistenie s.r.o.predtým Torem s.r.o.
  7. 5. 12. 2015Presun sídlaRomanova 1678/33 Bratislava - mestská časť Petržalkapredtým Viničky 13 Nitra
  8. 27. 10. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia kombinované administratívno-kancelárske činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48334227

Velo servis, s.r.o. – tržby 114 tis. € – IČO 48334227