SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48335231

media MAAX s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2015
IČO
48335231
DIČ
2120162231
Sídlo
Poludníková 1455/6, 040 12 Košice – Nad jazerom
firmy v okolí

KonateľMária Orkuty

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

media MAAX s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Nad jazerom, v registri od 13. 11. 2015. Vo vedení firmy: Mária Orkuty. V roku 2025 mala firma tržby 24 tis. € (+30,2 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3605. z 5 144 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
24 tis. €
Za rok
+30 %
Od 2015
+130 %
020 tis.40 tis.2015—2016+189 %2017−14 %2018−68 %2019+38 %2020−14 %2021+31 %2022+19 %2023+23 %2024−1 %2025+30 %
  • Najlepší rok
    2016, +189 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    13,0 %
    +2,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    9,0 %
    +2,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,7 %
    +2,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    36,7 %
    −9,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby23 947 €18 389 €18 603 €15 130 €12 665 €9 678 €11 256 €8 147 €25 854 €30 110 €10 420 €
Výsledok hospodárenia3 107 €1 942 €5 148 €5 969 €628 €2 324 €−887 €−1 248 €15 864 €−293 €628 €
Aktíva spolu54 323 €58 611 €30 384 €25 477 €18 417 €18 073 €15 249 €17 702 €25 152 €23 572 €14 970 €
Vlastné imanie34 367 €31 260 €29 318 €24 170 €18 202 €17 573 €15 249 €16 136 €21 197 €5 333 €5 628 €
Podané29. 6. 202626. 5. 202527. 6. 202412. 6. 202327. 6. 202229. 6. 202122. 6. 202025. 3. 201916. 6. 201829. 6. 201730. 6. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3605. z 5 144 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
345 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Poludníková 1455/6, 040 12 Košice – Nad jazerom
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 11. 2015
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 38137/V
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
73110 Reklamné agentúry
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Nad jazerom.

Predmet činnosti

32 zapísaných činností

  • Ozvučovanie a osvetľovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatíod 2015
  • Fotografické službyod 2015
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2015
  • Služby súvisiace so skrášľovaním telaod 2015
  • Čistiace a upratovacie službyod 2015
  • Prevádzkovanie strelniceod 2015
  • Prevádzkovanie erotického salónuod 2015
  • Prevádzkovanie športových zariadeníod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Reklamné agentúry — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 73110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253605. z 5 144
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (reklamné agentúry).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 2 záznamy

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 11. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia reklamné agentúry s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48335231

media MAAX s.r.o. – tržby 24 tis. € – IČO 48335231