SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48339644

KIKMONT s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Raková · od 2015
IČO
48339644
DIČ
2120138922
Sídlo
Raková 1542, 023 51 Raková
firmy v okolí

KonateľKristína Privarčáková+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KIKMONT s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Raková, v registri od 6. 10. 2015. Vo vedení firmy: Kristína Privarčáková a Pavol Prívarčák. V roku 2025 mala firma tržby 417 tis. € (+14,3 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať128. z 313 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
417 tis. €
Za rok
+14 %
Od 2015
+1044 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2015—2016+243 %2017−18 %2018−0 %2019+11 %2020−47 %2021+101 %2022−18 %2023+2 %2024+262 %2025+14 %
  • Najlepší rok
    2024, +262 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,0 %
    −3,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    4,0 %
    −16,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    95,7 %
    −3,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby417 002 €364 770 €100 655 €98 634 €120 557 €59 979 €112 879 €102 114 €102 208 €124 985 €36 439 €
Výsledok hospodárenia4 348 €16 378 €−12 485 €−16 078 €249 €279 €158 €252 €1 315 €3 424 €1 943 €
Aktíva spolu108 575 €78 732 €101 275 €57 829 €59 981 €42 303 €47 426 €69 977 €51 361 €70 400 €20 911 €
Vlastné imanie4 708 €360 €−16 017 €−3 532 €12 546 €12 297 €12 018 €11 934 €11 682 €10 367 €6 943 €
Podané26. 3. 202630. 5. 202526. 6. 202431. 3. 20231. 7. 202230. 11. 202130. 10. 20201. 7. 20192. 7. 201822. 3. 201722. 3. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
128. z 313 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120138922
platiteľ od 13. 5. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Raková 1542, 023 51 Raková
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 10. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 64409/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
25610 Opracovanie a povrchová úprava kovov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Raková.

Predmet činnosti

24 zapísaných činností

  • Čistiace a upratovacie službyod 2015
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2015
  • Prenájom hnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2015
  • Skladovanie a uskladňovanieod 2015
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2015
  • Montáž pomerových rozdeľovačov nákladov vykurovaniaod 2015
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2015
  • Baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Opracovanie a povrchová úprava kovov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
9 zmlúv
spolu 501 tis. € · posledná 14. 10. 2026

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 25610), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025128. z 313
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (opracovanie a povrchová úprava kovov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 1. 8. 2026 · 5 záznamov

  1. 1. 8. 2026Zápis konečného užívateľa výhodKristína Privarčáková
  2. 26. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 13. 5. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2120138922
  4. 29. 2. 2016Nový člen vedeniaPavol Prívarčák, konateľ
  5. 6. 10. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia opracovanie a povrchová úprava kovov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48339644

KIKMONT s.r.o. – tržby 417 tis. € – IČO 48339644