SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50005570

Ing. Michal Schváb, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Piešťany · od 2015
IČO
50005570
DIČ
2120158040
Sídlo
Vodárenská 4574/133, 921 01 Piešťany
firmy v okolí

KonateľIng. Michal Schváb

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Ing. Michal Schváb, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Piešťany, v registri od 17. 11. 2015. Vo vedení firmy: Michal Schváb. V roku 2025 mala firma tržby 11 tis. € (−0,1 %) a zisk 585 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať449. z 503 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
11 tis. €
Za rok
−0 %
05 tis.10 tis.15 tis.2016—2017−24 %2018+36 %2019+12 %2020−58 %2021+210 %2022−21 %2023+47 %2024−7 %2025−0 %
  • Najlepší rok
    2021, +210 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    5,2 %
    −5,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    4,5 %
    −5,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,1 %
    −5,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    8,2 %
    +0,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby11 300 €11 316 €12 113 €8 238 €10 417 €3 360 €7 987 €7 154 €5 258 €6 936 €—
Výsledok hospodárenia585 €1 258 €2 394 €209 €2 729 €−1 440 €512 €−646 €−221 €1 627 €−407 €
Aktíva spolu14 208 €13 510 €12 218 €9 494 €9 555 €6 570 €8 173 €7 410 €6 949 €7 119 €4 593 €
Vlastné imanie13 040 €12 455 €11 197 €8 803 €8 594 €5 865 €5 865 €5 353 €5 999 €6 220 €4 593 €
Podané6. 3. 202626. 3. 202526. 3. 202420. 3. 202328. 2. 20224. 5. 202131. 3. 202014. 3. 201919. 3. 20181. 3. 20172. 3. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
449. z 503 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Vodárenská 4574/133, 921 01 Piešťany
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 11. 2015
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 36619/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
71123 Geodetické činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Piešťany.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2015
  • Fotografické službyod 2015
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2015
  • Počítačové službyod 2015
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2015
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2015
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2015
  • Reklamné a marketingové službyod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Geodetické činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71123), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025449. z 503
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (geodetické činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 6. 3. 2026 · 2 záznamy

  1. 6. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 11. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia geodetické činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50005570

Ing. Michal Schváb, s.r.o. – tržby 11 tis. € – IČO 50005570