SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50007815

VGtrade s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2015

predtým IQMONT, s.r.o.

IČO
50007815
DIČ
2120157281
Sídlo
Hraničná 819/25, 040 17 Košice – Barca
firmy v okolí

KonateľGabriel Malinák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

VGtrade s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Barca, v registri od 3. 11. 2015. Vo vedení firmy: Gabriel Malinák. V roku 2025 mala firma tržby 79 tis. € (+228,3 %) a zisk 37 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať223. z 681 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
79 tis. €
Za rok
+228 %
Od 2015
+152 %
050 tis.100 tis.2015—2016−9 %2017+37 %2018−89 %2024×5,62025+228 %
  • Najlepší rok
    2024, ×5,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    46,5 %
    +38,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    82,8 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    21,7 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    73,8 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby78 910 €24 033 €—————4 296 €38 777 €28 394 €31 280 €
Výsledok hospodárenia36 713 €1 973 €0 €0 €0 €−256 €−1 532 €201 €446 €21 €1 657 €
Aktíva spolu169 075 €7 961 €6 640 €6 642 €6 642 €6 642 €6 898 €7 911 €16 575 €14 535 €16 938 €
Vlastné imanie44 326 €7 613 €5 640 €5 640 €5 537 €5 537 €5 793 €7 324 €7 123 €6 678 €6 657 €
Podané12. 3. 202631. 1. 202511. 3. 202430. 5. 202325. 3. 20224. 6. 20214. 6. 202011. 6. 201920. 6. 201812. 6. 201713. 6. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
223. z 681 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120157281
platiteľ od 7. 1. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hraničná 819/25, 040 17 Košice – Barca
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 11. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 62018/V
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
4312 Zemné práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
IQMONT, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Barca.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • Administratívne službyod 2015
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2015
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2015
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2015
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2015
  • Opracovanie kovu jednoduchým spôsobomod 2015
  • Výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 2015
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Zemné práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4312), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025223. z 681
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (zemné práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 12. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 12. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 7. 1. 2026Registrácia za platiteľa DPHSK2120157281
  3. 27. 2. 2025Nový spoločníkGabriel Malinák, podiel 100 %
  4. 13. 2. 2025Nový člen vedeniaGabriel Malinák, konateľ
  5. 3. 11. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia zemné práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50007815

VGtrade s. r. o. – tržby 79 tis. € – IČO 50007815