SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50019465

Q Consulting Group, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Považská Bystrica · od 2015

predtým MM iuris 145 s.r.o.

IČO
50019465
DIČ
2120155741
Sídlo
Mládežnícka 328/10, 017 01 Považská Bystrica
firmy v okolí

KonateľIng. Andrej Kvasnička

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Q Consulting Group, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Považská Bystrica, v registri od 19. 11. 2015. Vo vedení firmy: Andrej Kvasnička. V roku 2025 mala firma tržby 218 tis. € (−3,8 %) a zisk 101 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1786. z 11 432 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
218 tis. €
Za rok
−4 %
Od 2016
+122 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2016—2017+8 %2018+7 %2019+9 %2020+42 %2021+5 %2022+11 %2023−17 %2024+34 %2025−4 %
  • Priemerný rast ročne
    +9,3 %
  • Najlepší rok
    2020, +42 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    46,3 %
    −11,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    15,6 %
    −8,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    15,5 %
    −7,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    0,7 %
    −1,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby217 764 €226 409 €168 647 €203 271 €182 898 €174 977 €123 617 €113 537 €106 530 €98 208 €
Výsledok hospodárenia100 728 €129 578 €72 394 €104 370 €94 622 €40 119 €41 091 €18 980 €−3 955 €43 225 €
Aktíva spolu651 000 €560 487 €427 504 €388 728 €282 119 €185 680 €121 420 €70 968 €49 526 €62 950 €
Vlastné imanie646 151 €545 424 €415 845 €343 451 €239 081 €144 459 €104 341 €63 250 €44 270 €48 225 €
Podané31. 3. 202630. 6. 202529. 4. 202429. 6. 202330. 6. 202230. 6. 202125. 8. 202029. 3. 20193. 4. 201826. 6. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1786. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120155741
platiteľ od 15. 9. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mládežnícka 328/10, 017 01 Považská Bystrica
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 11. 2015
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 39979/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
MM iuris 145 s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Považská Bystrica.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • výskum a vývoj v oblasti spoločenských a humanitných viedod 2015
  • výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických viedod 2015
  • vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanieod 2015
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2015
  • vedenie účtovníctvaod 2015
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2015
  • administratívne službyod 2015
  • počítačové službyod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251786. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 9. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2120155741
  3. 2. 6. 2016Presun sídlaMládežnícka 328/10 Považská Bystricapredtým B.Bartóka 1048/24 Rimavská Sobota
  4. 13. 5. 2016Nový člen vedeniaIng. Andrej Kvasnička, konateľ
  5. 25. 2. 2016Zmena obchodného menaQ Consulting Group, s.r.o.predtým MM iuris 145 s.r.o.
  6. 25. 2. 2016Nový spoločníkIng. Andrej Kvasnička, podiel 100 %
  7. 19. 11. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50019465

Q Consulting Group, s.r.o. – tržby 218 tis. € – IČO 50019465