SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50023969

MADE BY s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Poprad · od 2015

predtým MADE BY MEG s.r.o.

IČO
50023969
DIČ
2120147117
Sídlo
Priemyselná 5668, 059 51 Poprad
firmy v okolí

KonateľIng. Ivana Palenčár Kacvinská+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MADE BY s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Poprad, v registri od 29. 10. 2015. Vo vedení firmy: Ivana Palenčár Kacvinská a Peter Pisarčík. V roku 2025 mala firma tržby 84 tis. € (+14,3 %) a zisk 72 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať766. z 1 593 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
84 tis. €
Za rok
+14 %
Od 2015
+551 %
0100 tis.200 tis.2015—2016+139 %2017−1 %2018−14 %2019+44 %2020−67 %2021−92 %2022×114,22023+54 %2024−56 %2025+14 %
  • Najlepší rok
    2022, ×114,2

Ukazovatele 2025

  • Marža
    86,0 %
    +19,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    152,1 %
    −51,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    101,8 %
    −8,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    33,1 %
    −12,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby84 000 €73 500 €167 500 €108 500 €950 €12 412 €37 840 €26 356 €30 645 €30 857 €12 911 €
Výsledok hospodárenia72 256 €48 586 €49 285 €70 799 €−6 184 €−247 €−2 432 €−9 058 €−4 415 €−7 496 €−6 492 €
Aktíva spolu70 995 €44 095 €56 099 €83 117 €4 413 €10 597 €49 090 €67 674 €75 392 €69 111 €31 589 €
Vlastné imanie47 508 €23 838 €24 536 €39 475 €−31 324 €−25 140 €−24 893 €−22 462 €−13 403 €−8 988 €−1 492 €
Podané14. 6. 20263. 6. 202531. 5. 202430. 3. 202318. 6. 202214. 6. 202126. 4. 202012. 6. 201924. 3. 201826. 3. 20175. 6. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
766. z 1 593 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
8 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120147117
platiteľ od 1. 10. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Priemyselná 5668, 059 51 Poprad
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 10. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 32079/P
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
4712 Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
MADE BY MEG s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Poprad.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností

  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 2015
  • Prenájom hnuteľného majetkuod 2015
  • Prenájom nehnuteľností s poskytovaním aj iných ako základných služieb spojených s prenájmomod 2015
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2015
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2015
  • Výroba mlynských výrobkovod 2015
  • Výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie)od 2015
  • Spracovanie a konzervovanie zemiakov, ovocia a zeleninyod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný nešpecializovaný maloobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4712), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025766. z 1 593
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný nešpecializovaný maloobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 14. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 14. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 31. 7. 2024Nový spoločníkIng. Ivana Palenčár Kacvinská, podiel 55 %
  3. 1. 10. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2120147117
  4. 21. 9. 2019Nový spoločníkBc. Peter Pisarčík, podiel 45 %
  5. 9. 9. 2019Nový člen vedeniaBc. Peter Pisarčík, konateľ
  6. 29. 10. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný nešpecializovaný maloobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50023969

MADE BY s. r. o. – tržby 84 tis. € – IČO 50023969