SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50042840

MCAP s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Rosina · od 2015
IČO
50042840
DIČ
2120154894
Sídlo
Rosina 291, 013 22 Rosina
firmy v okolí

KonateľMichal Čibenka

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MCAP s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Rosina, v registri od 12. 11. 2015. Vo vedení firmy: Michal Čibenka. V roku 2025 mala firma stratu 415 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2025
−415 €
Za rok
strata
−1 tis.01 tis.2 tis.2015strata2016—2017strata2018strata2019strata2020strata2021—2022—2023—2024strata2025strata
  • Stratové roky
    7 z 11
  • Najlepší rok
    2017, strata
  • Najslabší rok
    2017, strata 586 €
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby—————————1 500 €—
Výsledok hospodárenia−415 €−340 €0 €0 €0 €−87 €−95 €−122 €−586 €1 019 €−285 €
Aktíva spolu4 429 €4 845 €4 845 €4 845 €4 845 €4 845 €4 931 €5 027 €5 628 €6 214 €4 718 €
Vlastné imanie4 089 €4 505 €4 845 €4 845 €4 845 €4 845 €4 931 €5 027 €5 148 €5 734 €4 715 €
Podané25. 2. 202622. 3. 20256. 2. 20242. 3. 202315. 2. 202227. 2. 20212. 3. 20209. 3. 201929. 5. 20184. 5. 201710. 3. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Rosina 291, 013 22 Rosina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 11. 2015
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 64569/L
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
56300 Služby pohostinstiev
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Rosina.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • Reklamné a marketingové službyod 2015
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2015
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2015
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2015
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2015
  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajneod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Služby pohostinstiev — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56300), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 25. 2. 2026 · 3 záznamy

  1. 25. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 10. 2023Nový spoločníkMichal Čibenka, podiel 100 %
  3. 12. 11. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia služby pohostinstiev s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50042840

MCAP s.r.o. – strata 415 € – IČO 50042840