SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50050532

TAT Group, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Čachtice · od 2015
IČO
50050532
DIČ
2120154839
Sídlo
Mierová 573, 916 21 Čachtice
firmy v okolí

KonateľTomáš Mimlich

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TAT Group, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Čachtice, v registri od 13. 11. 2015. Vo vedení firmy: Tomáš Mimlich. V roku 2025 mala firma tržby 73 tis. € (+9,9 %) a zisk 21 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1255. z 2 493 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
73 tis. €
Za rok
+10 %
Od 2015
+288 %
050 tis.100 tis.2015—2016+223 %2017−55 %2018+61 %2019−34 %2020−33 %2021+146 %2022+79 %2023−16 %2024−9 %2025+10 %
  • Najlepší rok
    2016, +223 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    28,2 %
    +23,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    38,1 %
    +29,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    31,4 %
    +24,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    17,7 %
    −2,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby73 098 €66 539 €72 840 €86 725 €48 319 €19 672 €29 190 €43 928 €27 296 €60 694 €18 816 €
Výsledok hospodárenia20 634 €2 917 €3 226 €5 356 €2 561 €−400 €1 258 €1 271 €3 342 €8 427 €524 €
Aktíva spolu65 794 €42 093 €42 446 €35 416 €34 414 €35 925 €38 028 €39 505 €43 463 €27 667 €17 672 €
Vlastné imanie54 117 €33 483 €30 566 €27 340 €21 984 €19 423 €19 823 €18 564 €17 294 €13 951 €5 524 €
Podané30. 6. 202616. 6. 202528. 6. 202428. 6. 202330. 6. 202229. 6. 20212. 11. 202026. 6. 20192. 7. 201830. 6. 201730. 6. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1255. z 2 493 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120154839
platiteľ od 20. 9. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mierová 573, 916 21 Čachtice
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 11. 2015
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 32254/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
25990 Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Čachtice.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

19 zapísaných činností

  • Reklamné a marketingové službyod 2015
  • Fotografické službyod 2015
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2015
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2015
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2015
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2015
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2015
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 25990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251255. z 2 493
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatných kovových výrobkov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 9. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2120154839
  3. 13. 11. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných kovových výrobkov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50050532

TAT Group, s.r.o. – tržby 73 tis. € – IČO 50050532