V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
AA TEC, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Pruské, v registri od 21. 11. 2015. Vo vedení firmy: Henrich Horečný. V roku 2025 mala firma tržby 161 tis. € (−0,0 %) a zisk 74 tis. €.
Bez negatívnych záznamov v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- Daňová spoľahlivosť · Vysoko spoľahlivýFinančná správa SR
- DPH · Platiteľ od 1. 12. 2015 (§4)Finančná správa SR
- Záložné práva · Bez záznamuNotársky centrálny register
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
11 rokov z účtovných závierok
- Najlepší rok2016, ×4,4
Ukazovatele 2025
- Marža46,0 %−9,2 p. b. za rokKoľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
- ROE93,7 %−1,0 p. b. za rokZisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
- ROA43,9 %−2,0 p. b. za rokZisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
- Zadlženosť53,1 %+1,6 p. b. za rokPodiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 161 444 € | 161 484 € | 165 330 € | 178 454 € | 130 251 € | 152 261 € | 132 831 € | 128 790 € | 122 925 € | 97 789 € | 22 007 € |
| Výsledok hospodárenia | 74 223 € | 89 024 € | 71 653 € | 70 790 € | 41 886 € | 48 481 € | 66 308 € | 49 113 € | 54 959 € | 40 384 € | 16 881 € |
| Aktíva spolu | 168 909 € | 193 950 € | 168 645 € | 173 086 € | 166 954 € | 152 877 € | 161 916 € | 176 733 € | 163 629 € | 76 502 € | 31 336 € |
| Vlastné imanie | 79 223 € | 94 024 € | 76 653 € | 75 790 € | 46 886 € | 53 481 € | 71 308 € | 54 113 € | 59 959 € | 62 265 € | 21 881 € |
| Podané | 28. 6. 2026 | 30. 6. 2025 | 30. 6. 2024 | 30. 6. 2023 | 29. 6. 2022 | 28. 6. 2021 | 29. 6. 2020 | 28. 6. 2019 | 30. 6. 2018 | 30. 6. 2017 | 2. 5. 2016 |
Daňový profil
Finančná správa SR
Vlastníci a vedenie
1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Deň vzniku
- 21. 11. 2015
- 10 rokov na trhu
- Zápis v registri
- Obchodný register
- Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 32283/R
- Základné imanie
- 5 000 €
- Hlavná činnosť
- 47990 Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- firmy v odvetví
Prepojené firmy
2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov
Predmet činnosti
36 zapísaných činností
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2015
- uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2015
- prípravné práce k realizácii stavbyod 2015
- výroba a hutnícke spracovanie kovovod 2015
- opracovanie kovu jednoduchým spôsobomod 2015
- výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 2015
- výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastovod 2015
- výroba plastov v primárnej formeod 2015
Podobné firmy
Rovnaká činnosť (SK-NACE 47990), podobné tržby
História zmien
Posledná zmena 28. 6. 2026 · 2 záznamy
- 28. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
- 21. 11. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 28. 6. 2026
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 1. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50056093